Keystone logo
Cyprus West University Master of Business Administration (MBA)
Cyprus West University

Master of Business Administration (MBA)

Famagusta, Cypr

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jan 2025

EUR 1600 / per year *

W kampusie

* Całkowita opłata za naukę wynosi 3000 $ (w tym 50% stypendium)

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

MBA to najbardziej znana na świecie kwalifikacja z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, prowadzona w ramach intensywnego programu, zaprojektowanego specjalnie dla osób, które chcą rozpocząć lub utrzymać udaną karierę menedżerską lub zawodową. Kurs jest idealną platformą dla osób, które zdobyły co najmniej trzy lata na stanowisku kierowniczym, technicznym lub zawodowym. Nauczany przez wysoce doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców, którzy udzielą wskazówek dotyczących ukończenia rozprawy MBA, MBA zapewnia rygorystyczny proces rozwoju osobistego i menedżerskiego, w którym jesteś zachęcany i oczekuje się, że wniesiesz swój własny wyjątkowy wkład.

Możliwości edukacyjne

Kandydaci na studia MBA to zazwyczaj młodzi przedsiębiorcy z minimum dwuletnim doświadczeniem zawodowym. Nawet starsi pracownicy, którzy czują się na siłach, mogą czasami aplikować. Zajęcia MBA pomogą Ci rozwinąć umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu przez firmę. Program nauczania każdego stopnia Master of Business Administration może być inny, ale są to niektóre z najczęstszych kompetencji, które rozwiniesz w zależności od wybranego programu studiów:

  • Poprawić umiejętności przywódcze i zarządzania ludźmi
  • Rozwijaj, reklamuj i sprzedawaj swoje produkty i usługi
  • Sieciowanie i tworzenie połączeń lub partnerstw
  • Zarządzaj trudnymi sytuacjami (np kryzys finansowy, publiczne skandale)
  • Utrzymuj zdrowe finanse firmy
  • Promuj i utrzymuj pozytywny wizerunek firmy
  • Zbieraj, interpretuj i twórz raporty na podstawie danych branżowych
  • Zatrudnij najlepsze talenty i popraw retencję pracowników
  • Twórz hierarchie, które pomogą firmie prosperować
  • Wykonuj trudne telefony we właściwym czasie

Studia na dyplom MBA zmuszają Cię do wyjścia ze strefy komfortu. Poznasz najnowsze trendy w biznesie międzynarodowym, zastosujesz najnowsze narzędzia i techniki zarządzania oraz rzucisz sobie wyzwanie, aby ulepszyć swój biznes, zespoły i współpracę. MBA to także świetny sposób na przygotowanie się do zmieniającego się otoczenia biznesowego. Umiejętności, które rozwijasz, są również najlepszymi narzędziami, które musisz dostosować do nieuniknionych zmian branż, rynku i sposobów, w jakie ludzie prowadzą interesy. Jeśli planujesz zmienić karierę, ale branża ewoluuje w sposób, który miesza się z twoimi planami, umiejętności, które rozwinąłeś, pomogą ci szybko się dostosować i znaleźć nowy kierunek. Będziesz także mógł wykorzystać zmiany w gospodarce i znaleźć nowe możliwości biznesowe, w których inni po prostu próbują przetrwać w trudnym środowisku biznesowym.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

O szkole

pytania

Podobne kursy