Keystone logo
Cyprus West University

Cyprus West University

Cyprus West University

Wstęp

Cyprus West University to uniwersytet non-profit z siedzibą w Famagusta na Cyprze Północnym, założony w 2015 roku. Cyprus West University ma 5 wydziałów, 3 szkoły i 20 różnych programów licencjackich i stowarzyszonych oferowanych w języku angielskim i tureckim. Cyprus West University jest uznawany przez YÖK, Radę ds. Szkolnictwa Wyższego Republiki Tureckiej oraz YÖDAK, Radę ds. Planowania, Oceny, Akredytacji i Koordynacji Szkolnictwa Wyższego Cypru Północnego oraz zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Kultury TRNC.

Kampus CWU

Kampus na wycieczce przeznaczonej dla przyszłych studentów. Studenci zobaczą, jak wygląda uczelnia, obiekty, studenci i życie na Cyprze. Spotkaj się z naszymi przedstawicielami ds. rekrutacji, aby dowiedzieć się więcej o naszych programach i zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze.

153348_1.jpg

Nasze spojrzenie na edukację

To przedsiębiorcy, a nie państwa czy wielkie korporacje, pozwolą światu wyjść z ekonomicznej depresji, w którą wpadł. Ale aby odnieść sukces jako przedsiębiorca, studenci muszą być dobrze wykształceni i mieć rozpoznawalne osobowości w świecie akademickim. Niektórzy absolwenci uniwersytetów są chętni do kontynuowania kariery osobistej, podczas gdy inni mogą podejmować inicjatywy mające na celu tworzenie miejsc pracy dla innych. Jednak cel edukacji uniwersyteckiej wykracza poza ograniczone granice znalezienia pracy lub założenia firmy i polega na pomocy studentowi w poszukiwaniu prawdy, rozwoju osobistym i otwieraniu nowych horyzontów.

Nasze wartości

Podstawowe wartości Cyprus West University to przyczynianie się do dobrobytu społecznego poprzez konstruowanie wolnościowej, partycypacyjnej i opartej na projektach wiedzy, która szanuje przekonania i różnorodność. W relacjach ze wszystkimi udziałowcami społecznymi Cyprus West University stosuje przejrzystą, odpowiedzialną, pełną szacunku, elastyczną i dwukierunkową komunikację. Cyprus West University niezależnie od czasu i warunków opowiada się za supremacją nauki i techniki, opowiadając się za niezależnością i autonomią działalności edukacyjnej i szkoleniowej we wszystkich obszarach politycznych i gospodarczych.

Cyprus West University przygotowuje środowiska wspierające kreatywność, naukę i eksplorację oraz uważa różnice kulturowe za bogactwo, zapewniając środowisko, w którym międzynarodowi studenci i wykładowcy mogą razem pracować. W świetle nauki pozytywnej i tradycyjnych wartości kulturowych uczniowie Cyprus West University zdobywają wiedzę i umiejętności zawodowe w swoim środowisku społecznym oraz uczą się radzić sobie ze złożoną strukturą i problemami dzisiejszego świata.

153349_2.jpg

Misja

Cyprus West University zobowiązuje się do świadczenia usług na rzecz społeczeństwa z pewnymi siebie studentami i kadrą akademicką, ponoszącą odpowiedzialność społeczną w świetle indywidualnego myślenia i otwartą na podejście interdyscyplinarne, która może również wnieść wkład w naukę, produkcję artystyczną i innowacje technologiczne na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Wizja

Nasz uniwersytet będzie prowadził działalność akademicką z innowacyjnym, interdyscyplinarnym projektem edukacyjnym, który jest wrażliwy na potrzeby mieszkańców naszego kraju, z liberalną i partycypacyjną kulturą korporacyjną, która szanuje różnorodność i przekonania. Informacje uzyskane w tym obszarze zapewnią naszym studentom możliwość otrzymania edukacji na światowym poziomie oraz posiadania wiedzy i umiejętności, aby konkurować w swojej karierze zawodowej na całym świecie.

153346_orientacje.jpg

Lokalizacje

  • Famagusta

    İsmet İnönü Bulvarı, 29 Cyprus West University, 99450, Famagusta

pytania