Keystone logo
Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Wstęp

e

Krakowska Szkoła Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie (CSB CUE) jest obecny na rynku usług edukacyjnych od 1991 roku. Szkoła oferuje studia MBA, kursy podyplomowe i świadczy usługi doradcze i wydawnicze. CSB CUE jest stale poprawiając swoją ofertę, dostosowując ją do wymagań współczesnego rynku. Dynamiczny rozwój i sukcesy prowadzące do wysokiej pozycji Szkoły w polskim rankingu są spowodowane coraz większym uznaniem na arenie międzynarodowej. Krakowska Szkoła Biznesu CUE utrzymuje stałą współpracę z firmami, ośrodkami kulturalnymi, uniwersytetami, szkołami ponadgimnazjalnymi i kolegiami społecznymi w Polsce i za granicą. Jest częścią społeczności międzynarodowej, która daje możliwość spotkania z partnerami biznesowymi z całego świata w celu wymiany doświadczeń i kompetencji, dostępu do globalnej sieci instytucji edukacyjnych, organizacji sektora publicznego i firm konsultingowych.

Partnerzy Szkoły to: Szkoła Biznesu St. Gallen (Szwajcaria), Ecole de Management de Normandie, Szkoła Zarządzania ESC Clermont / Grupa ESC Clermont (Francja), Uniwersytet w Clark, Uniwersytet Suffolk Sawyer Business School, Uniwersytet w Roosevelt, Heller College of Business, Grand Valley State University (USA), Stockholm Business School (Szwecja), Uniwersytet w Johannesburgu (Republika Południowej Afryki), Akademia Ekonomiczna Mołdowy (Mołdawia), Uniwersytet Bankowy (Ukraina).

Od 2011 roku CSB CUE jest członkiem EFMD - Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania.

Głównym celem Szkoły jest skupienie się na rozszerzonej współpracy ze światem biznesu. Zapewnia, że ​​wiedza przekazywana studentom jest silnie powiązana z praktyką biznesową, bo tylko wówczas absolwenci będą mieli silną pozycję na rynku pracy i będą rozwijać polską przedsiębiorczość.

Lokalizacje

  • Kraków

    Rakowicka 27, , 31-510, Kraków

pytania