Keystone logo
COPPEAD Graduate School of Business

COPPEAD Graduate School of Business

COPPEAD Graduate School of Business

Wstęp

Latynoamerykańska szkoła biznesu znana na całym świecie

COPPEAD Graduate School of Business Federalnego Uniwersytetu w Rio de Janeiro jest szkołą biznesu znaną na całym świecie ze swojej doskonałości w nauczaniu i badaniach.

Szkoła ukończyła ponad 10.0000 menedżerów , 1300 magisterskich i 60 doktorantów na kursach specjalizacji biznesowej. Według The Financial Times nasz program Full-Time MBA , publiczny i darmowy, jest jedynym programem w Ameryce Łacińskiej, który znalazł się w pierwszej 100 na świecie.

W COPPEAD badania i wiedza są centralnymi osiami wszystkich działań. W codziennych interakcjach ze studentami, firmami i innymi uczestnikami rynku, tworzona przez nas wiedza kieruje charakterem naszej dostawy w klasie i interakcji ze społeczeństwem. To jest podstawa naszej misji i wizji oraz tego, co uważamy za nasz wkład w społeczeństwo .

Misja

Przekształcanie ludzi poprzez promowanie wartości oraz generowanie i rozpowszechnianie wiedzy, integrując teorię i praktykę zarządzania, dla lepszych organizacji i społeczeństwa.

Wizja
Być ważnym brazylijskim centrum przekształcania kadry kierowniczej, przedsiębiorców i badaczy.

Centralne wartości

 • Doskonałość: to nasza esencja, która kieruje naszym wzrostem , badaniami, rekrutacją wykładowców, projektowaniem nowych programów i innymi działaniami.
 • Uczciwość: Wartości COPPEAD obejmują szerzenie etycznych i społecznie odpowiedzialnych zachowań w zawodzie menedżera . Rozumiemy, że uczciwość to najlepszy sposób, w jaki Szkoła może wypełnić swoją misję i lepiej służyć Brazylii.
 • Służba dla Brazylii: COPPEAD była trzecią szkołą w Brazylii i pierwszą w Rio de Janeiro, która oferowała program doktorancki; pierwszy w Brazylii, który zaoferował międzynarodowy standard Full-Time MBA, i był pionierem w Executive Education in Business and Management w Brazylii. Musimy rozwijać ludzi i organizacje, aby rozwijać nasz kraj.

Osiągnięcia

 • 10 razy w rankingach 100 najlepszych pełnoetatowych programów MBA na świecie opublikowanych przez Financial Times.
 • Executive MBA dwukrotnie wymieniony w rankingu Financial Times EMBA jako jeden ze 100 najlepszych na świecie.
 • Członek EFMD (European Foundation for Management Development), międzynarodowej organizacji członkowskiej z ponad 850 organizacjami członkowskimi ze środowisk akademickich i biznesowych.
 • Członek AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), międzynarodowego stowarzyszenia z ponad 1500 członków w 90 krajach, w tym najlepszych szkół biznesu na świecie.
 • Certyfikowany od 2007 roku przez ANPAD, Brazylijską Akademię Zarządzania, wykazującą, że praktyki nauczania oparte są na standardach jakości.
 • Oceniony jako poziom 6 (spośród 7) w CAPES (Koordynacja doskonalenia personelu szkolnictwa wyższego, powiązany z Ministerstwem Edukacji)
 • 10 krzeseł badawczych
 • Partnerstwo z 42 szkołami biznesu na całym świecie

Akredytacje, certyfikaty i stowarzyszenia

Federalny Uniwersytet w Rio de Janeiro

Federalny Uniwersytet w Rio de Janeiro został założony w 1920 roku i jest pierwszym i największym uniwersytetem federalnym w Brazylii. Jednym z największych centrów doskonałości w nauczaniu i badaniach w kraju i Ameryce Łacińskiej, misją uniwersytetu jest zapewnienie społeczeństwu brazylijskiemu środków do dominacji, rozszerzania, kultywowania, stosowania i rozpowszechniania powszechnego dziedzictwa wiedzy ludzkiej, aby działają jak siła przekształcająca.

Lokalizacje

 • Rua Pascoal Lemme, 355 Cidade Universitária Rio de Janeiro - RJ, 21941-918, Rio de Janeiro

pytania