Keystone logo
California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

Wstęp

O nas.

California Institute of Advanced Management ( CIAM ) jest organizacją non-profit, której celem jest udostępnienie możliwości uczenia się przez całe życie uczniom. Jego celem jest ułatwienie dostępu do edukacji i doskonałości akademickiej poprzez wyjątkowe zarządzanie działaniami i zasobami Uniwersytetu, innowacyjnymi systemami dostarczania i usługami dla studentów oraz odpowiednimi programami ukierunkowanymi na ucznia, zorientowanymi na sukces i reagującymi na technologię.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-faulty-grads-2016.jpg" alt="CIAM" />

Pracownicy CIAM , Wydział i Absolwenci 2015

Założony w Philosophies Druckera.

Wykorzystując mądrość Petera F. Druckera do praktyki zarządzania, CIAM wyposaża liderów i menedżerów w narzędzia i dyscypliny do podejmowania społecznie odpowiedzialnych decyzji, mających znaczenie dla zmieniającego się środowiska biznesowego poprzez włączenie uczenia się przez doświadczenie w środowisku online i klasie. Pięć zasad zarządzania znaczących dla Petera Druckera to:

  • Ustalanie pomiarów wydajności
  • Motywowanie i komunikowanie się
  • Ustalanie celów
  • Organizowanie
  • Rozwijanie ludzi

Nasza misja:

Opierając się na mądrości Petera F. Druckera, tworzymy liderów, którzy doskonale rozumieją swoje obowiązki w zakresie zarządzania, aby osiągnąć sukces osobisty i społeczny. Robimy to poprzez dostarczanie empirycznego uczenia się zarówno w klasycznym środowisku klasowym, jak i wirtualnym.

Nasza wizja:

CIAM produkuje liderów odpowiedzialnych, globalnie zorientowanych i zanurzonych w praktyce.

Nasze wartości:

Wartości CIAM i promuje kulturę szanującą etykę, uczciwość i wypełnianie obowiązków wobec naszych wyborców, pracowników i społeczeństwa. Wartości te płyną bezpośrednio z mądrości Petera Druckera.

Wiadomość od prezydenta:

" California Institute of Advanced Management ( CIAM ) ma jeden cel: dać ci możliwość stworzenia własnej przyszłości w wybranym przez Ciebie otoczeniu, w tym celu zbudowaliśmy nasze kursy i nasz program wokół tego, co powinni wiedzieć menedżerowie i przedsiębiorcy Aby odnieść sukces w dzisiejszym wymagającym i konkurencyjnym środowisku, najlepsi dyrektorzy i przyszli pracodawcy rozumieją dziś, że dzisiejsi najważniejsi pracownicy - których Peter F. Drucker, Ojciec nowoczesnego zarządzania, zwani "pracownikami wiedzy", nie mogą być zarządzani, ale muszą być prowadzeni. Co więcej, ta kierownicza rola może zostać osiągnięta tylko przez menedżerów, którzy nie tylko mają MBA, ale także mają perspektywę zakotwiczoną w doświadczeniu i szerokim zakresie dyscyplin, czego nauczyłeś się już w życiu i na studiach, bez względu na to, kim jesteś i co zyskałeś dzięki interakcji z innymi w przeszłości, są drzwiami do możliwości, CIAM MBA daje ci klucze do otwierania tych drzwi, opierając się na twoim osobistym otoczeniu świata. "

- Jennie Ta, MBA, prezes CIAM

Dołącz do nas w CIAM !

Jesteśmy zachwyceni, że jesteś zainteresowany wzięciem edukacji na wyższy poziom. Nasz niesamowity zespół rekrutacyjny jest tutaj, aby pomóc Ci odkryć, co oferuje ci doświadczenie MBA.

Więc chodź, witaj! Nasz przyjazny zespół rekrutacyjny jest gotowy, aby pomóc w podjęciu decyzji MBA i pokazać wartość doświadczenia CIAM .

Lokalizacje

  • 1000 S. Fremont Ave, Alhambra, CA 91803, CA 91803, El Monte

pytania