Keystone logo
Centria University of Applied Sciences

Centria University of Applied Sciences

Centria University of Applied Sciences

Wstęp

Centria University of Applied Sciences - uczelnia o wielkim sercu!

Oferujemy studentom szeroki wybór możliwości edukacyjnych, praktyczne metody nauczania oraz dobre połączenia ze światem zawodowym. Środowisko nauki jest innowacyjne, opiekuńcze i wielokulturowe, ze studentami z całego świata.

Oferujemy studia licencjackie i magisterskie z zakresu inżynierii, biznesu, pracy socjalnej, ochrony zdrowia, pedagogiki muzycznej oraz nauk humanistycznych i pedagogicznych. Centria UAS kończy blisko 550 studentów. Każdego roku około 90 absolwentów to studenci zagraniczni.

Nasi uczniowie cieszą się zwartą społecznością i ciepłą atmosferą, w której nauczyciele i pracownicy są łatwo dostępni. Grupy badawcze są małe, co zapewnia każdemu uczniowi uwagę, jakiej potrzebuje, aby się uczyć. Zapewniamy również doradztwo w zakresie nauki i kariery dla wszystkich studentów Centria .

Oferujemy kilka programów studiów w języku fińskim i angielskim w naszych kampusach w Kokkola, Pietarsaari i Ylivieska. Nasi nauczyciele są zawsze gotowi do rozmowy i pomocy, a my staramy się wspierać naszych uczniów również na wiele innych sposobów. Studia w Centria UAS są bardzo wszechstronne, a wykłady organizowane są zarówno w salach lekcyjnych, jak i zdalnie. Nauczanie jest bardzo praktyczne, a warsztaty i projekty są szeroko stosowane jako metody uczenia się, umożliwiając studentom realistyczne opanowanie nauczanych tematów. Wizyty w firmach odbywają się w każdym programie, co daje studentom dobry wgląd w rzeczywiste życie zawodowe i pomaga uczniom budować ich sieci z potencjalnymi pracodawcami.

Co oferujemy:

 • Inspirujące środowisko do nauki
 • Małe grupy badawcze
 • Zgrana społeczność studencka
 • Studia zorientowane na praktykę: projekty i warsztaty
 • Fantastyczna międzynarodowa i troskliwa atmosfera
 • Doskonałe połączenie z życiem zawodowym
 • Wizyty firmowe
 • Kampusy otoczone zapierającą dech w piersiach przyrodą
 • Przyjaźni ludzie dookoła?
 • Bezpieczne środowisko do nauki

Centria badawczo-rozwojowa Centria

Centria badawczo-rozwojowa Centria została uznana za jedną z mocnych stron instytucji, a jej sukces został doceniony w skali kraju!

Trzy filary naszej działalności B+R to projekty badawczo-rozwojowe, usługi rozwojowe oraz usługi edukacyjne. Nasze badania i rozwój mają na celu pomoc firmom i lokalnym przemysłom w zwiększeniu ich konkurencyjności i wiedzy.

Cenimy sobie bliską współpracę z firmami, sektorem publicznym i społecznościami. Zawsze w pełni wykorzystujemy nasze know-how, nasz zespół ekspertów i różne rodzaje środowisk programistycznych, z których korzystamy, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Mamy silną interakcję między badaniami a edukacją i zawsze, gdy to możliwe, angażujemy studentów w nasze działania badawczo-rozwojowe.

Rekrutacja

Termin składania wniosków

Kolejny nabór na studia prowadzone w języku angielskim zostanie ustalony w terminie 03.01.2024. - 17.01.2024.

Stypendia i Finansowanie

Lokalizacje

 • Kokkola

  Centria University of Applied Sciences Talonpojankatu 2 67100 Kokkola Finland, FIN-67100, Kokkola

 • Ylivieska

  Vierimaantie 7, 84100, Ylivieska

  • Jakobstad

   Campus Allegro, Runeberginkatu 8, 68600, Jakobstad

   pytania