Keystone logo

Central China Normal University

A logo

Wstęp

W mieście Wuhan, stolicy prowincji Hubei i ważnym węzłem transportu w Chinach, Central China Normal University jest kluczowym kompleksowe uczelni bezpośrednio pod zarząd chińskiego Ministerstwa Edukacji. Malownicza kampus ponad 2000 Mu (330 akrów) położony jest na Guizi Hill, graniczy South Lake. Jako jeden z uniwersytetów na liście 211 Edukacji Narodowej projektu priorytetowego, Central China Normal University jest bardzo uznana za ważną bazą dla kultywowania wspaniałych talentów dla kraju, jak również najwyższej centrum szkoleniowego dla doskonałych nauczycieli w uczelni wyższych i wysokiej szkołach.

Nasza uczelnia jest jednym z pierwszych większych instytucji w Chinach uprawnionych do zaoferowania doktoranckie i podyplomowe stopni, w celu oceny i przyznają tytuły profesora, profesora nadzwyczajnego, a także przełożonym doktorskiej i ustaliła już kompletny i zoptymalizowany zaawansowany system edukacji od licencjackich do programów podyplomowych z doktorska programów post-doktorskich iz pełnym wymiarze czasu do programów edukacyjnych dla dorosłych.

Nasza siła badania obserwujemy stały wzrost z roku na rok. Krajowy nauki społeczne prace badawcze CCNU szeregach top 10 przez trzy kolejne lata, a jego nauki społeczne prace badawcze przez Ministerstwo Edukacji zajmuje czołowe 6 nieprzerwanie przez cztery lata. Ranking nr 8 w czwartej Social Science Prominent Naukowo Nagroda, serię naszych wyników badań zdobyły nagrody w tym dwie pięści nagród Natural Science Award przez chińskie Ministerstwo Edukacji i sześciu pierwszych nagród prowincji Hubei Natural Science Award.

Nawiązaliśmy bliskie stosunki z wielu kluczowych uniwersytetów i instytutów badawczych oraz przeprowadzili szkoły do ​​szkoły wymian i szeroką współpracę naukową z ponad 100 uczelni z ponad 70 krajów takich jak USA, Kanadzie, Niemczech, Japonii, Rosji, Francji, Nowej Zelandia, Australia, Korea Południowa i Wietnam. Zagraniczni eksperci i nauczyciele są regularnie zapraszani do nauczania na uniwersytecie. W ostatnich latach nauczyciele uczelni były stale wysyłane za granicę do dalszych badań, większość z nich nie wrócił do domu, aby stać się podstawą we własnym zakresie nauczania i badań naukowych; spora liczba z nich są aktywne na Międzynarodowej Trybunie akademickiego i dokonały podziwu wkład do nauki, technologii, kultury i edukacji wymiany między Chin i innych krajów na całym świecie.

Lokalizacje

  • NO.152 Luoyu Road, 430079, Wuhan

pytania