Keystone logo
California Western School of Law

California Western School of Law

California Western School of Law

Wstęp

California Western School of Law jest zobowiązana do korzystania z prawa w celu rozwiązania problemów ludzkich i społecznych. Naszą misją jest kształcenie etycznych, kompetentnych i pełnych współczucia prawników, przedstawicieli naszego zróżnicowanego społeczeństwa, którzy mogą skutecznie i twórczo korzystać z prawa.

Zdajemy sobie sprawę, że w XXI wieku szybki tempo zmian przyspieszy i spowoduje dalsze problemy. Zdajemy sobie również sprawę z wszechobecnej percepcji i częściowej rzeczywistości, że system prawny i prawnicy pomogli stworzyć, a nie rozwiązać problemy, przed jakimi staje nasze ewoluujące społeczeństwo.

Kontynuując kształcenie prawników dobrze przygotowanych do wykonywania zawodu prawniczego, staramy się również kształcić kreatywnych rozwiązywaczy problemów zaangażowanych w poprawę naszego systemu prawnego i społeczeństwa. Nasi absolwenci nie tylko będą reagować na problemy, ale będą je przewidywać i być gotowe do opracowywania innowacyjnych i odpowiedzialnych rozwiązań, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów i szerszej społeczności.

Ponadto, przyczyniając się do stypendiów prawniczych, uczestnicząc w publicznych debatach dotyczących kwestii prawnych i służąc jako wspólnotowe źródło edukacji prawnej, California Western School of Law wniesie znaczący, wymierny wkład w rozwiązywanie problemów w naszej społeczności, naszym społeczeństwie i naszym świecie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • San Diego

    225 Cedar Street, 92101, San Diego

    pytania