Keystone logo
© Eva Dang
BPP University

BPP University

BPP University

Wstęp

We wrześniu 2007 r. BPP University przeszedł do historii, stając się pierwszą spółką publiczną w Wielkiej Brytanii, która uzyskała uprawnienia do nadawania stopni naukowych.

Proces ten obejmował złożenie szczegółowego wniosku do Agencji Zapewniania Jakości (QAA) dla szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii, która działała w imieniu Urzędu ds. Studentów. Unikalnym podejściem BPP University jest edukacja, która jest rygorystyczna z naukowego punktu widzenia, ale także ma praktyczne zastosowanie, co jest bardzo istotne dla naszych studentów, interesariuszy i przemysłu.

W 2020 r. BPP University otrzymał nieograniczone uprawnienia do nadawania stopni naukowych (TDAP) w ramach nowych ram regulacyjnych Biura ds. Studentów (OfS). Przyznanie bezterminowego TDAP, które weszło w życie 1 września 2020 r., potwierdza uczciwość akademicką Uczelni jako dojrzałej uczelni o rygorystycznych standardach i zarządzaniu akademickim.

Ma około 15 000 studentów, studiujących w 13 ośrodkach, w ośmiu lokalizacjach w Anglii i online na całym świecie. 70% to studia stacjonarne, ponad 84% to studia podyplomowe.

Szkoły BPP University

Mamy cztery szkoły koncentrujące się na prawie, biznesie i technologii, pielęgniarstwie i zdrowiu.

Szkoła Prawa BPP University

Jedna z wiodących brytyjskich szkół prawniczych z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu profesjonalnych kwalifikacji prawniczych. Zaufało nam wiele najbardziej wpływowych kancelarii prawnych i szkolimy początkujących prawników z ponad 150 organizacji.

Stojąc na czele innowacji w kształceniu prawniczym, nie patrzymy w przyszłość, a nie w przeszłość. Budujemy i kształtujemy kariery prawnicze na przyszłość.

Ponieważ droga do zostania radcą prawnym zmienia się, jesteśmy liderem w opracowywaniu przełomowego podejścia do SQE, które według naszych klientów już odróżnia nas od konkurencji.

Koncentrując się na zatrudnialności i rozwijaniu umiejętności prawniczych, dajemy studentom przewagę w zakresie zawierania kontraktów szkoleniowych i wychowawczych. Nasze statystyki dotyczące zatrudnienia są tego świadectwem.

BPP University Law School ma siedzibę w dwóch ośrodkach w Londynie (w sercu „legalnego” Londynu w Holborn i na Southbank w Waterloo) oraz w Birmingham, Bristolu, Cambridge, Leeds i Manchesterze.

BPP University Business School

BPP University Business School zapewnia wykształcenie wyższe dla początkujących księgowych, bankierów i menedżerów.

Nasze programy są dostosowane do potrzeb dzisiejszego klimatu biznesowego, prowadzone przez ekspertów branżowych, którzy dostarczają programy na różnych poziomach, a Szkoła współpracuje z szeroką gamą organizacji zawodowych, w tym ACCA, ICAEW, CMI, CFA, CIPD i Chartered Banker, aby zapewnić że wszystkie nasze programy są bezpośrednio powiązane z pożądanymi kwalifikacjami zawodowymi.

BPP University

Uznając wpływ technologii na naszych partnerów-klientów, utworzyliśmy dedykowaną Szkołę Technologii, aby wspierać naszych klientów w ich „cyfrowej transformacji”.

Łączymy nasze doświadczenie w zakresie technologii, analityki i modelowania finansowego, aby zapewnić wysokiej jakości programy szkoleniowe.

Oferujemy kwalifikacje w zakresie danych i technologii na każdym poziomie, począwszy od jednodniowych, krótkich kursów, poprzez płatne staże i praktyki dyplomowe, aż po kwalifikacje na poziomie magisterskim.

BPP University

Od 2018 roku School of Nursing angażuje się w praktyczną edukację pielęgniarską i zdrowotną, jednocześnie zachowując właściwą równowagę między teorią akademicką a praktycznym uczeniem się. Wierzymy, że najlepszym sposobem na zostanie pielęgniarką jest doświadczenie tego, dlatego nasze kursy wesprą Twój rozwój zawodowy i naukowy.

Współpracując z kluczowymi partnerami z sektora NHS i prywatnej opieki zdrowotnej, BPP University School of Nursing ma na celu kształcenie pracowników służby zdrowia spełniających potrzeby i wymagania emocjonalne kluczowych grup pacjentów – w takich dziedzinach, jak zdrowie psychiczne, trudności w uczeniu się oraz dzieci i młodzież Ludzie. Świetni pracownicy są siłą napędową służby zdrowia, a my pomagamy ich tworzyć.

BPP University School of Nursing działa w naszych londyńskich centrach Waterloo i Leeds oraz w następujących lokalizacjach NHS Trust:

 • Rotherham Doncaster i South Humber NHS Foundation Trust
 • Szpital Uniwersytecki Southampton NHS Foundation Trust
 • Hampshire Hospitals NHS Foundation Trust (Szpital Basingstoke i North Hampshire oraz Royal Hampshire County Hospital)
 • Kettering General Hospital NHS Foundation Trust

BPP University

BPP University School of Health zapewnia studentom wiedzę i praktyczne umiejętności potrzebne do profesjonalnej kariery medycznej. BPP University School of Health z siedzibą w Londynie, Birmingham i Manchesterze zapewnia szkolnictwo wyższe zaprojektowane we współpracy z ekspertami w tej dziedzinie. Zapewnia to trafność i możliwości zatrudnienia dla uczniów w tej sekcji.

Nasza 5-etapowa metodologia uczenia się

W BPP wszystkie nasze programy wykorzystują nasze innowacyjne ramy nauczania, skoncentrowane całkowicie na ocenie i sukcesie zawodowym. Posuwa uczniów do przodu poprzez naukę w pięciu spójnych krokach:

1. Przygotuj się

Jest to etap, na którym uczący się budują wiedzę stanowiącą podstawę swojego programu, otrzymując regularne informacje zwrotne na temat swoich postępów. Uczestniczą w wykładach i seminariach prowadzonych twarzą w twarz lub przez Online Classroom Live na zdalne sesje nauczania na żywo.

W przypadku niektórych kursów wykorzystaliśmy wiedzę ekspercką z naszych sektorów, aby stworzyć metodyki uczenia się ukierunkowane na sukces w karierze i egzaminach.

2. Zastosuj

Uczniowie stosują teraz zdobytą wiedzę w rzeczywistych zadaniach. Powielamy procesy i systemy stosowane w praktyce i ocenach, aby dostarczać nasze nauczanie, w tym:

 • Nasze wirtualne środowisko praktyki (VPE), zbudowana na zamówienie platforma symulująca realistyczne scenariusze w kancelariach prawnych i kancelariach adwokackich, umożliwia studentom prawa praktyczne zastosowanie nowej wiedzy.
 • Udostępniamy platformy do ćwiczeń egzaminacyjnych, które symulują egzaminy i sprawdziany, aby dać naszym uczniom niezwykle realistyczną możliwość ćwiczenia przed właściwym egzaminem
 • Programy praktyk są oparte na praktycznych misjach, zadaniach i ćwiczeniach w celu kontekstualizacji uczenia się
 • Studenci pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej kończą ćwiczenia kliniczne i praktyki
 • Studenci danych i technologii pracują nad swoim programem, korzystając z symulacji biznesowych — rzeczywistych przykładów przedsiębiorczości i studiów przypadków, aby ćwiczyć umiejętności budowania biznesu i używania standardowego oprogramowania w celu zastosowania wiedzy.

3. Współpracuj

Pomaga to uczniowi kształtować i doskonalić swoje rozumienie poprzez dyskusję, testowanie i wykonywanie bardziej zaawansowanych praktycznych i realistycznych zadań. Pomaga to również rozwijać cenne umiejętności pracy zespołowej.

Uczniowie są prowadzeni przez ten etap dzięki szerokiemu wsparciu trenerów, doradców programowych i zespołów wsparcia, które zapewniają interwencje pomagające uczącym się we właściwym czasie, z odpowiednim poziomem wsparcia. Pozostają ze sobą w kontakcie na naszym wirtualnym kampusie, BPP Community. Ta platforma internetowa oferuje świetny sposób na uczestniczenie w wydarzeniach towarzyskich, słuchanie prelegentów, dzielenie się zainteresowaniami i nie tylko.

4. Konsolidacja

Ten etap zapewnia uczącym się osadzenie swojej wiedzy, tak aby mogła być przechowywana w ich pamięci długotrwałej. Zapewnia również wiele możliwości przećwiczenia pobierania i stosowania tej wiedzy poprzez wykonywanie zadań powtórkowych i testów.

Nasze rozległe doświadczenie w dostarczaniu edukacji online oznacza, że mamy bogaty wgląd i zrozumienie wyników naszych uczniów oraz wskaźników, które możemy zmierzyć, aby przewidzieć prawdopodobieństwo sukcesu.

Identyfikując te zachowania, nasi nauczyciele i zespół wsparcia mogą interweniować w razie potrzeby i udzielać ukierunkowanego i odpowiedniego wsparcia. Skutkuje to lepszymi wskaźnikami ukończenia i zdawalności dla naszych uczniów, a także wpływa na sposób, w jaki prowadzimy nasze kursy przy użyciu naszej metodologii Momentum.

5. Ocena

Uczniowie będą stale przechodzić przez te różne etapy, aż będą optymalnie przygotowani do swoich ocen.

Oprócz oceny bezpośredniej oferujemy również szereg opcji oceny cyfrowej.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • London

  BPP, Aldine Place, 142-144 Uxbridge Road, W12 8AW, London

  • facebook
  • instagram
  • linkedin
  • twitter
 • London

  Fitzwilliam House 2 St Mary Axe, EC3A 8BF, London

  • London

   London Holborn 68-70 Red Lion Street, WC1R 4NY, London

   • London

    BPP Professional Education 4th Floor 3 London Wall Buildings, EC2M 5PD, London

    • London

     BPP University 137 Stamford Street, SE1 9NN, London

     • Birmingham

      BPP University 32-34 Colmore Circus, B4 6BN, Birmingham

      • Doncaster

       BPP UniversityRDaSH Almond Tree Court Tickhill Road, DN4 8QN, Doncaster

       • Leeds

        BPP University Whitehall 2 Whitehall Quay, LS1 4HR, Leeds

        • Manchester

         BPP University St James Building 79 Oxford Street, M1 6FQ, Manchester

         • Bristol

          BPP University Queen Square Grove Avenue, BS1 4QY, Bristol

          • Cambridge

           BPP University Third Floor Lion House Lion Yard, CB2 3NA, Cambridge

           • London

            London, Wielka Brytania

            pytania