Keystone logo
Boston University Questrom School of Business MBA w niepełnym wymiarze godzin (PEMBA)
Boston University Questrom School of Business

MBA w niepełnym wymiarze godzin (PEMBA)

Boston, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Program PEMBA, skupiający się zarówno na głębokości, jak i szerokości, nauczy Cię podstaw biznesu, a także pozwoli Ci rozgałęzić się na określone obszary zainteresowań. To Twój stopień naukowy - zdobądź go po swojemu.

Wiemy, że dużo się dzieje - dlatego opracowaliśmy program nauczania PEMBA tak, aby był zsynchronizowany z Twoimi celami, harmonogramem i preferowanym tempem. Nasze dwie ścieżki - cohort i flex - pozwalają ci brać udział w zajęciach, kiedy chcesz. Dzięki elastycznym opcjom, takim jak kursy wieczorowe i weekendowe, tygodniowe kursy intensywne, a nawet wirtualna nauka, nie będziesz musiał odkładać swojej kariery na czas nauki.

Zarówno w klasie, jak i poza nią, możesz zaprojektować swoje doświadczenie MBA tak, aby odpowiadało Twoim celom zawodowym. PEMBA pozwala dostosować swój stopień, tworząc niestandardowy obszar zainteresowania poprzez specjalizacje, Pathways kariery i społeczności edukacyjne. Jako student niestacjonarny masz opcje - możesz zdobyć stopień naukowy - albo nasz MBA w sektorze zdrowia, albo nasz program MBA dotyczący wpływu na społeczeństwo - w mieście uważanym za stolicę obu branż. Możesz śledzić Pathway kariery, zestaw kursów, które przyspieszą osiągnięcie sukcesu w określonej dziedzinie lub branży, takiej jak zarządzanie marką lub finanse korporacyjne. Możesz także dołączyć do społeczności uczących się, małych grup skupiających się wokół wspólnych zainteresowań akademickich. Możesz zdobyć dwa stopnie naukowe na raz - MBA + MA w stosunkach międzynarodowych, MBA + MA z ekonomii lub MBA + MS w projektowaniu i wytwarzaniu produktów.

Tutaj nigdy nie będziesz pracować w silosie. Praca zespołowa to znacznie więcej niż tylko projekty grupowe - to część tego, co sprawia, że nasza społeczność jest tak silna. Nie tylko dzielimy Cię w zespoły i przydzielamy zadania - uczymy, czego potrzeba, aby te zespoły odniosły sukces. Przez cały czas będziesz pracować w wielu zespołach, co oznacza, że po zakończeniu pracy z jednym otrzymasz informacje zwrotne, rozwiniesz się i spróbujesz ponownie.

O szkole

pytania

Podobne kursy