Keystone logo
Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Boston University Questrom School of Business

Wstęp

Na Boston University Questrom School of Business zmieniamy się każdego dnia. Przekształcamy istniejące programy, tworzymy nowe i szukamy nowych sposobów na poszerzenie doświadczenia naszych uczniów, aby zapewnić im cenne umiejętności, wgląd i kontakty od naszej aktywnej społeczności i wejść na rynek pracy jako wysoce skuteczni liderzy.

W Questrom innowacja naprawdę oznacza inspirację. Nie wprowadzamy zmian tylko dla samych zmian. Wzmacniamy edukację, którą zapewniamy naszym studentom i rewolucjonizujemy praktykę zarządzania poprzez badania naszego wydziału. Wierzymy w pobudzanie innowacji, które na nowo definiują.

Mamy wyjątkową pozycję w edukacji biznesowej i dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. Jesteśmy częścią jednej z wiodących na świecie uczelni badawczych w międzynarodowym mieście znanym z innowacji.

Przygotowujemy innowacyjnych i etycznych liderów, którzy rozumieją wpływ biznesu na społeczeństwo i tworzą wartość dla świata. Nasi studenci rozumieją systemy organizacyjne, istotną rolę przywództwa i siły zmieniające globalną gospodarkę. Generujemy wiedzę naukową i spostrzeżenia, które ulepszają praktyki zarządzania poprzez nasze badania, nauczanie i zaangażowanie społeczności. Bardzo poważnie traktujemy nasz obowiązek zapewnienia Ci doświadczenia edukacyjnego, które daje odpowiedzialnego i elastycznego światowego lidera, który pozytywnie wpływa na pracowników, klientów, właścicieli i społeczności, w których prowadzisz działalność.

W Questrom koncentrujemy się na dostarczaniu wyjątkowych wyników dla Ciebie, w klasie i poza nią. Nasz silny wydział obejmuje wybitnych naukowców, dynamicznych nauczycieli i doświadczonych praktyków ze świata biznesu. Nasze programy nauczania są rygorystyczne i wymagające, ponieważ sprawdzasz swoje zdolności intelektualne, interpersonalne i decyzyjne. Nasi studenci przyjeżdżają tu z całego świata, przynosząc różnorodne wykształcenie i kulturę oraz doświadczenie zawodowe. Miasto Boston stanowi wyjątkowe tło jako wiodące centrum zaawansowanych technologii, opieki zdrowotnej i przedsiębiorczości.

Lokalizacje

  • Commonwealth Avenue,595, 02215, Boston

pytania