Keystone logo
BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

BMI Business School Istanbul

Wstęp

BMI w swoich programach edukacyjnych harmonizuje wiedzę akademicką / teoretyczną z praktycznym doświadczeniem ze świata biznesu i wizjonerską perspektywą odnoszących sukcesy menedżerów i liderów. W ten sposób umożliwia uczestnikom poszerzenie ich perspektywy, przegląd ich podejść biznesowych i poprawę ich spostrzeżeń dotyczących zarządzania. W korporacji z wiodącymi uniwersytetami, instytucjami i trenerami, a także z inspirującymi dyrektorami biznesowymi, konsultantami i liderami, BMI ściśle śledzi potrzeby szkoleniowe świata biznesu i zapewnia programy uczenia się i rozwoju, które spełniają obecne i przyszłe potrzeby osób i organizacje.

BMI ma cztery główne działy i osiem jednostek akademickich do segmentacji swoich programów w celu zapewnienia właściwych rozwiązań dla konkretnych potrzeb szkoleniowych i rozwojowych. Cztery główne działy naszych usług szkoleniowych i rozwojowych to;

  • Otwarta platforma (otwarta rejestracja / kursy krótkoterminowe, kursy specjalizacyjne)
  • Edukacja dla kadry kierowniczej (programy rozwojowe dla menedżerów średniego i najwyższego szczebla)
  • Summit & Conferences (C-Summit Series & Conferences and Meetings)
  • Programy niestandardowe / korporacyjne (rozwiązania szyte na miarę dla organizacji)

Doświadczenie i wiedza

Założona w 2004 roku BMI jest wyjątkową szkołą biznesu w Turcji, działającą jako pomost między światem akademickim a światem biznesu. Od momentu powstania, BMI zaprojektowało ponad 700 programów partnerskich z ponad 10 wiodącymi uniwersytetami, umożliwiając profesjonalistom wzmocnienie ich kariery. Obecnie absolwenci ponad 12.000 osób wyróżniali się w różnych dziedzinach wiedzy specjalistycznej i zarządzania, uczestnicząc w programach otwartej rekrutacji i edukacji kadry kierowniczej BMI.

Przez ponad 15 lat BMI dostarczało specjalnie zaprojektowane niestandardowe programy dla różnych organizacji i przyczyniało się do ich sukcesu i trwałości w czasie. Do tej pory świadczyliśmy usługi szkoleniowe i rozwojowe dla ponad 600 różnych firm i zrealizowaliśmy ponad 8000 dni profesjonalnego szkolenia i rozwoju.

Programy korporacyjne / niestandardowe

BMI, wspierane przez głęboką wiedzę i doświadczenie, które BMI zdobyło dzięki otwartej platformie, edukacji kadry kierowniczej i konferencjom dotyczącym zarządzania, zapewnia dostosowane programy rozwoju organizacyjnego dla korporacji i firm we współpracy z wiodącymi uniwersytetami, ekspertami terenowymi i kadrą kierowniczą wyższego szczebla z świat biznesu.

BMI projektuje i realizuje dostosowane do potrzeb programy edukacyjne i rozwojowe, których celem jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań dla specyficznych potrzeb szkoleniowych organizacji oraz przyczynianie się do ich sukcesu i zrównoważonego rozwoju. Dostarcza rozwiązań w różnych tematach, podzielonych na osiem różnych jednostek akademickich, wykorzystując różne metody nauczania i szkolenia.

Lokalizacje

  • Istanbul

    Gazi Umur Pasa Sk. No. 31, 34349, Istanbul

pytania