Keystone logo
Berkeley College

Berkeley College

Berkeley College

Wstęp

Dowiedz się, jak mieszanka Berkeley może pobudzić Twoją przyszłość

Budzimy się do innego świata. Aby odnieść sukces w tym nowym świecie, musisz być elastyczny… i elastyczny. I tak jak jeden rodzaj kawy po prostu nie działa dla wszystkich, musisz znaleźć odpowiednią mieszankę. Przekonasz się, że mieszanka Berkeley jest idealna, aby pomóc Ci osiągnąć pełny potencjał.

Bądź elastyczny

Ucz się na kampusie, online lub przez połączenie obu – wszystko to przy wsparciu i wskazówkach, z których znana jest Berkeley. Przy pełnym obciążeniu kursu i ciągłym zapisie możesz zarobić:

 • Licencjat już za trzy lata
 • Stopień Associate w zaledwie 16 miesięcy
 • Zarówno licencjat, jak i MBA w zaledwie cztery lata

Niektóre programy oferują skoncentrowane siedmiotygodniowe kursy. Dostępne są krótsze programy certyfikatów.

Bądź pewny siebie

Usługi wsparcia, takie jak korepetycje, warsztaty i Centrum Sukcesu Akademickiego, są dostępne na kampusie i online na każdym kroku.

Bądź na miejscu.

Od samego początku zauważysz, że Berkeley College to wyjątkowe doświadczenie dla uczelni. Naszym celem jest zrobienie wszystkiego, co możliwe, aby pomóc Ci w osiągnięciu pełnego potencjału. Chociaż dysponujemy zapleczem i zasobami, aby zaoferować wyjątkową edukację, która jest bardzo skoncentrowana na przygotowaniu Cię do kariery, większość ludzi twierdzi, że Berkeley College czuje się bardziej jak rodzina. Nie poczujesz się jak liczba — ludzie będą cię znać po imieniu. Ktoś zawsze będzie dostępny do pomocy. Otrzymasz praktyczną, potężną, praktyczną edukację, która przygotuje Cię do wejścia w świat zawodowy.

Być prawdziwym

Ważną częścią tego, co wyróżnia Berkeley College , jest nasza różnorodność. Ponad 3600 studentów (w tym ponad 420 studentów zagranicznych, reprezentujących 49 krajów) uczy się na kampusach w Nowym Jorku i New Jersey oraz w Berkeley College Online ® . Mamy uczniów świeżo po liceum i dziadków. Nauka z ludźmi z tak wielu różnych kultur i środowisk pomoże Ci przygotować się do wejścia na globalny rynek.

Bądź elastyczny

Ułatwienie dopasowania wysokiej jakości edukacji do aktywnego stylu życia jest również priorytetem Berkeley College . Nasze kampusy obejmują zarówno serce jednego z największych miast na świecie, bujny szczyt górski na przedmieściach, jak i wyjątkową elastyczność usługi Berkeley College Online®. Każda lokalizacja kampusu ma swoją własną osobowość, a także wiele udogodnień, które zwiększają doświadczenie edukacyjne. Każdy ma dostęp do zajęć na wszystkich kampusach. Możesz studiować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin; w kampusie, online lub przez połączenie obu. Zajęcia dzienne, wieczorowe/weekendowe i internetowe pozwalają zrównoważyć cele edukacyjne z osobistymi i zawodowymi zobowiązaniami.

Być praktycznym

Programy studiów w Berkeley College są opracowywane i regularnie aktualizowane przy udziale branżowych komitetów doradczych, aby zapewnić studentom zdobycie umiejętności, których wymagają współcześni pracodawcy. Rygorystyczne instrukcje w klasie prowadzone przez profesorów z dużym doświadczeniem zawodowym są połączone z praktyczną nauką w celu uzyskania wszechstronnej edukacji, która naprawdę przygotowuje uczniów do profesjonalnego świata.

Rekrutacja

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • New York

  3 East 43 Street, 10017, New York

 • Newark

  536 Broad Street, 07102, Newark

  • Woodland Park

   44 Rifle Camp Road, 07424, Woodland Park

   • Woodbridge Township

    430 Rahway Avenue, 07095, Woodbridge Township

    • New York

     New York, Stany Zjednoczone

     pytania