Keystone logo
Bucharest Business School ROCA Executive MBA Bukaresztańska Szkoła Biznesu
Bucharest Business School

ROCA Executive MBA Bukaresztańska Szkoła Biznesu

Bucharest, Rumunia

4 Semesters

Język angielski

Pełny etat

20 Sep 2024

Oct 2024

EUR 15 000

Mieszany

Wstęp

Bukaresztańska Szkoła Biznesu z ASE (Uniwersytet Studiów Ekonomicznych w Bukareszcie) i ESG (Ecole des Sciences de la Gestion) z UQAM (Uniwersytet Quebec w Montrealu), Kanada wspólnie organizują dwustopniowe studia Executive MBA. Bukaresztańska Szkoła Biznesu jest jedyną rumuńską szkołą biznesu akredytowaną przez AMBA.

Program ROCA Executive MBA jest unikalny na lokalnym rynku, przybliżając studentom doświadczenie Executive MBA dzięki szczególnej konfiguracji, zbudowanej na wymaganiach środowiska biznesowego. Dla firm i profesjonalistów na drodze do osiągnięcia szczytu, możliwość uzyskania Executive MBA przy jednoczesnej możliwości pracy jest czymś więcej niż preferencją, jest wymogiem. Jest to dobrze zaokrąglone, zmieniające grę doświadczenie edukacyjne, które pomoże ci przekroczyć granice, rozwinąć umiejętności przywódcze i zdobyć umiejętności i wiedzę z ery cyfrowej, których potrzebujesz, aby osiągnąć doskonałość i przewodzić w sposób celowy, zawsze stawiając na zrównoważony rozwój z nieskończonym nastawieniem.

Program ROCA Executive MBA obejmuje 15 modułów podstawowych i projekt końcowy, rozłożony na 2 lata uniwersyteckie (4 semestry) - moduły są organizowane w weekendy w formacie hybrydowym. Profesorowie z Bukaresztu i Montrealu będą towarzyszyć studentom MBA w prawdziwie transformacyjnej podróży.

Ten strategicznie zaprojektowany program jest realizowany w języku angielskim przez 22 miesiące i łączy w sobie globalną i lokalną wiedzę oraz ponad 30-letnie doświadczenie.

Program jest jednym z najstarszych programów Executive MBA w Rumunii i ma społeczność absolwentów liczącą ponad 1000 osób. Na arenie międzynarodowej UQAM organizuje podobne wspólne, dwustopniowe programy Executive MBA z innymi uczelniami partnerskimi w ponad 10 krajach na 5 kontynentach i posiada globalną sieć ponad 12500 absolwentów. Elastyczny format mieszany łączy bloki online i rezydencje w Bukareszcie i jest specjalnie zaprojektowany dla aktywnych i dynamicznych liderów. Po ukończeniu studiów otrzymasz dwa dyplomy: ROCA Executive MBA wydany przez BBS-ASE z Rumunii oraz Executive MBA wydany przez ESG-UQAM z Kanady.

Bucharest Business School (BBS) ma wieloletnie doświadczenie jako główna instytucja oferująca programy MBA organizowane przez Bucharest University of Economic Studies (ASE). Założona w 2014 r. jako niezależna instytucja, BBS jest znana ze swojego zaangażowania w pielęgnowanie przywództwa poprzez wartości w Rumunii i regionie. Dzięki bogatemu, ponad 30-letniemu doświadczeniu w edukacji przedsiębiorców, menedżerów, liderów i profesjonalistów poprzez nasze trzy główne programy MBA, Executive MBA (rumuńsko-kanadyjski MBA), INDE MBA (rumuńsko-francuski MBA) i Energy MBA, staliśmy się czołowym graczem na rumuńskim rynku Executive Education, szczycącym się siecią prawie 3000 absolwentów pracujących w wiodących firmach. Nasza wizja wykracza poza granice, ponieważ aspirujemy do roli lidera w regionie Europy Południowo-Wschodniej, kształtując przyszłość edukacji biznesowej dla przedsiębiorców, menedżerów, liderów i profesjonalistów.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Realizacja programu

O szkole

pytania