Keystone logo
Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

Asia Metropolitan University

Wstęp

Dlaczego UAM?

Z naszym skromnym powstania w 2004 roku, Azja Metropolitan University (AMU) urósł do rangi pełnoprawnego uniwersytetu oferującego szeroką gamę programów, które świadczy o naszej imponującej osiągnięciami w ramach malezyjskiej oświacie prywatnej wyższej.

Zgodnie z ostatnimi wydarzeniami w przemyśle oraz w naszej instytucji, UAM koncentruje się na produkcji przeszkolonych, wykwalifikowanych, kompetentnych absolwentów do rynków krajowych i międzynarodowych nauk medycznych i wielu innych dyscyplin. UAM ma być "The University of Choice" w skali lokalnej i globalnej edukacji krajobrazu. Przede wszystkim, możemy sobie wyobrazić, aby nasi uczniowie pochodzą z różnych kultur i tła, którzy będą w stanie znacząco przyczynić się do społeczeństwa i ludzkości.

Obecnie UAM zapewnia kompleksową ścieżkę edukacyjną począwszy od badań fundamentowych i dyplom dla posiadaczy certyfikatów szkole policealnych, którzy mogą następnie przejść do podjęcia studiów licencjackich. Poza tym UAM oferuje również szeroką gamę mistrzów i programów studiów doktoranckich.

Mamy zrewolucjonizowała nasze podejście do zapewnienia jakości i dostawę naszych programów akademickich z najwyższych standardów, zgodnie z 2020 Vision Malezji przekształcić naród do gospodarki o wysokim dochodzie, który jest zrównoważony i sprzyjający włączeniu społecznemu.

Poza dążeniem do ciągłego doskonalenia, mamy przeniesiony siebie, aby sprostać zmieniającym się krajobrazie malezyjskiego przemysłu szkolnictwa wyższego, zgodnie z którą jesteśmy zaangażowani w przygotowanie naszych absolwentów z odpowiednimi umiejętnościami i wiedzą, aby wprowadzić konkurencyjny i wymagające siły roboczej.

Wizja

Być University of Choice dla służby zdrowia i programów Allied Science

Misja

Aby znaleźć się na czele opieki zdrowotnej i pokrewnych edukacji naukowej poprzez state-of-the-art obiektów dydaktycznych i badawczych, łączona z najnowszych metod, technologii oraz wszechstronne repozytorium danych. Aby prowadzić nowy standard doskonałości w akademickich i badań z pojedynczej celem produkujących studentów, którzy są przykładowe modele roli w społeczeństwie z globalnego zatrudnienia. Być Uniwersytet uczniu, który jest zakotwiczony zaszczepić pasję do uczenia się i jechać do krytycznego myślenia dzięki przyznanym wykładowców, którzy są najlepsze w swoich dziedzinach. Aby być uznanym globalnie Malezji prywatny uniwersytet dla jakości opieki zdrowotnej i pokrewnych nauczania przedmiotów ścisłych. Aby być na University of Choice w ciągu 20 lat - nasza marka będzie równoznaczne z najlepszych uniwersytetów na świecie. Cele biznesowe | Być Cambridge Azji Marka Essence | Dążenie do doskonałości Pozycjonowanie marki | Edukowanie i mobilizowanie jej do przyszłych liderów Filary markowe | Student-Centred, Społeczeństwo-Centred, Future Koncentruje Wspólne wartości | Profesjonalizm, uczciwość, wiarygodność Osobowość marki | Wizjoner, namiętny, przystojny

Nauczanie i uczenie się

Na UAM, wierzymy, że kiedy uczniowie są zaangażowani, uczą. Na poparcie tego przekonania, że ​​przestrzegać zasady Kaizen na ciągłym doskonaleniu naszych metod nauczania i uczenia się, aby zmaksymalizować jakość zaangażowania studentów. To gdzie nasze regularne zaplanowane kontrole klasie i oczywiście, jak również oceny Prowadzący służyć jako ważnych mechanizmów zwrotnych. Zasadniczo, wierzymy w modelu nauczania i uczenia się ucznia-centric. Zdajemy sobie sprawę, że nasi uczniowie mają różne style uczenia się i dążyć do opracowania najbardziej skuteczne metody nauczania, które zoptymalizuje proces uczenia. Aby zapewnić wyrównanie pomiędzy obowiązku nauczania i faktycznej dostawy, również wprowadziła system zarządzania bazą danych klinicznych delegowania uczniów, co jest kluczowym elementem naszych programów nauki o zdrowiu.

Oceny stanowią integralną aspekt naszej metodyki nauczania. Nasza ocena proces uczenia się zależy od wyrównania z ocenianym programem z zatwierdzonym programem nauczania i nauczał. Skrypty i materiały egzaminacyjne są poddawane odpowiedź wewnętrznych paneli ekspertów z danej dziedziny, jak i zewnętrznych opinii wśród wyznaczonych moderatorów z innych lokalnych i międzynarodowych instytucji szkolnictwa wyższego. Tymczasem UAM Senat i jego komisje takie jak Komitet Akademicki Uniwersytetu (UAC) i University Examination Board (UEB) służą jako najwyższy organ w celu monitorowania, oceny i zaleceń w sprawie oceny uczniów oraz ustalenia ich rzetelność, trafność, dokładność i rzetelność ,

Lokalizacje

  • Kuala Lumpur

    Asia Metropolitan University Kuala Lumpur G-8, Jalan Kemacahaya 11, Taman Kemacahaya, 43200 Cheras, Selangor , , Kuala Lumpur

pytania