Keystone logo
Asia School of Business Executive MBA
Asia School of Business

Executive MBA

Kuala Lumpur, Malezja

16 Months

Język angielski

Pełny etat

31 Oct 2024

Jan 2025

USD 43 000

Mieszany, W kampusie

Wstęp

Program Asia School of Business (ASB) Executive MBA oferuje 16-miesięczną podróż dostosowaną do potrzeb zapracowanych profesjonalistów. Dzięki połączeniu modułowych i hybrydowych zajęć weekendowych zdobędziesz umiejętności i wiedzę niezbędne do rozwoju w dzisiejszej globalnej gospodarce.

Skorzystaj z rygorystycznego programu nauczania dostosowanego do jakości MIT Sloan, zapewniającego dostęp do cenionych wykładowców z całego świata. Dzięki połowie kursów prowadzonych przez wykładowców ASB z Azji, zyskasz unikalny wgląd w region.

Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w podróż, która podniesie poziom Twojej kariery i rozwoju zawodowego? Dołącz do programu ASB Executive MBA już dziś.

Uznany na całym świecie, zorientowany na Azję

Program ASB Executive MBA (EMBA), we współpracy z MIT Sloan, opiera się na stuletniej tradycji doskonałości akademickiej, czerpiąc inspirację z renomowanych zasad pedagogicznych i podstawowych filozofii. Położony w dynamicznym regionie, nasz silny fundament jest dodatkowo wzmocniony przez potężną sieć i zasoby regionalne, podnosząc w ten sposób program na niezrównane wyżyny.

Dostosowany do potrzeb liderów średniego i wyższego szczebla, EMBA oferuje wyjątkową podróż płynnie łączącą zdobywanie wiedzy i rozwój kariery. Dzięki zrównoważonemu podejściu obejmującemu nauczanie na terenie kampusu i hybrydowe, możesz zagłębić się w zarządzanie biznesem, stosując nowo zdobytą wiedzę do rzeczywistych wyzwań.

EMBA ma na celu wywarcie znaczącego wpływu zawodowego. Każdy kurs oferuje ciągłą platformę do uczenia się, testowania i stosowania teorii w klasie oraz przykładów ze świata rzeczywistego w celu sprostania krytycznym wyzwaniom organizacyjnym.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Referencje studentów

O szkole

pytania