Keystone logo
© Asia School of Business
Asia School of Business

Asia School of Business

Asia School of Business

Wstęp

Założona w 2015 r. przez Bank Centralny Malezji we współpracy z MIT Sloan, Asia School of Business (ASB) jest zaangażowana w rozwój transformacyjnych i opartych na zasadach liderów, którzy będą mieli pozytywny wpływ na rozwijający się świat i nie tylko. ASB prowadzi Action Learning, w przeciwieństwie do innych szkół. Wykorzystując pedagogikę Action Learning MIT Sloan, głęboko wierzymy, że skuteczne uczenie się ma miejsce tylko wtedy, gdy łączy umysł, rękę i serce. Jedna trzecia naszego programu nauczania MBA poświęcona jest projektom Action Learning na miejscu z naszymi partnerami korporacyjnymi w całej Azji i poza nią. Ta intensywność uczenia się przez doświadczenie czyni nas globalnymi innowatorami w dziedzinie Action Learning.

Program ASB MBA wyposaża Cię w umiejętności i wiedzę, które pozwolą Ci rozwijać się w dzisiejszym, wzajemnie powiązanym krajobrazie biznesowym. Program ten może z pewnością przyspieszyć rozwój osobisty i przedsiębiorczość, torując drogę do rozwoju kariery i otwierając drzwi do ekscytujących możliwości w różnych branżach i sektorach.

Rekrutacja

Admission Process

W ASB uczenie się poprzez działanie jest wbudowane we wszystko, co robimy. W każdym semestrze studenci mogą wybierać spośród kilkunastu projektów Action Learning rozsianych po całym świecie, w zależności od branży i przedmiotu zainteresowań.

Online Application

Przyszli studenci wypełniają wniosek i wszystkie niezbędne elementy. Nie ma opłaty za złożenie wniosku.

Evaluation

Aplikacja jest czytana i przeglądana przez Komisję Rekrutacyjną, po czym podejmowana jest decyzja o zaproszeniu kandydata na rozmowę kwalifikacyjną.

Interview

Wybrani kandydaci są zapraszani na rozmowę kwalifikacyjną osobiście lub online z członkiem Komisji Rekrutacyjnej.

Decision

O przyjęciu kandydata do programu decyduje Komisja Rekrutacyjna.

Stypendia i Finansowanie

Finansowanie studentów MBA

 • ASB Fellowships
 • Corporate Sponsorships
 • Education Loan
 • Nagroda stypendialna Tan Sri Yeoh Tiong Lay (YTL)*
 • Nagroda stypendialna Tan Sri Dato' Sri Dr. Teh Hong Piow Public Bank (PBB)*

* Ta możliwość stypendialna jest dostępna w przypadku naboru w 2024 r. dla kwalifikujących się obywateli Malezji.

Pomoc finansowa dla Executive MBA

The EMBA program is an investment in your career. We see this investment as a partnership between you, your employer, and the Asia School of Business. While ASB does not directly provide financial aid, we offer support and guidance throughout your EMBA journey.

We are happy to meet with your company’s HR Team to discuss the program, the benefits, and what can be gained by sponsoring a student.

 • Czas wolny od pracy
  Program Executive MBA wymaga około 2-3 tygodni wolnego w semestrze przez 4 semestry, oprócz zajęć weekendowych. Wszyscy pracodawcy muszą wyrazić zgodę na wypuszczenie Cię z biura podczas tygodni pobytu. Niektórzy zgodzą się na udzielenie Ci dodatkowego czasu wolnego bez korzystania z urlopu. Inne wymagają, aby ich pracownicy wykorzystali część lub całość urlopu corocznego na ukończenie programu.
 • Financial Support
  Financial support may include full or partial sponsorships from your employer. It is not uncommon for some larger companies to fully sponsor their employees. When sponsorship occurs, it is not uncommon to be bonded.

Students usually use some combination of the following to finance their degree:

 • Corporate Sponsorships
 • ASB Executive MBA Fellowships
 • Financial Aid

Skontaktuj się Asia School of Business aby uzyskać więcej informacji!

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AACSB

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Kuala Lumpur

  Asia School of Business Sasana Kijang 2, Jalan Dato Onn

pytania