Keystone logo
Aros Business Academy

Aros Business Academy

Aros Business Academy

Wstęp

1

Aros Business Academy - Mini MBA i szkolenia

Naszym celem jest położyć kres masowej produkcji edukacji przywódczej, a zamiast tego projektujemy edukację lidera Mini MBA, która tworzy zauważalną zmianę - dla ciebie i dla twojego miejsca pracy.

Międzynarodowy Mini MBA
Oferujemy Ci Międzynarodowy Mini MBA , który jest w pełni online Mini MBA.

Jesteśmy pewni, że nas polubicie
Zapewne uczestniczyłeś w wielu ekscytujących szkoleniach przywództwa, w których powróciłeś do życia i powróciłeś do pracy. Ale ile z tego szkolenia stworzyło dla ciebie trwałą zmianę? Jeśli śledzisz statystyki, jest ich bardzo niewiele. W Aros Business Academy jesteśmy pasjonatami tworzenia tej zmiany - warto więc poświęcić trochę czasu na studia MBA, więc ma to sens w miejscu pracy, które ci wysyła. Tworzymy go zarówno dużymi, jak i małymi środkami - a niektóre z nich są nawet całkowicie niewidoczne dla ciebie.

Dlaczego warto wybrać Mini MBA?
Najpierw ustalmy, że Mini MBA nie jest MBA. Oczywiście, ma się ochotę powiedzieć. Słowo "Mini" mówi całkiem otwarcie, że mamy do czynienia z krótką, skondensowaną i uproszczoną wersją MBA. MBA zwykle trwa dwa lata, podczas gdy Mini MBA zazwyczaj trwa sześć miesięcy. Mini MBA jest skierowany do pracowników, którzy potrzebują poszerzyć swoją wiedzę i narzędzia zarządzania, ale nie zamierza podejmować MBA lub Dyplom zarządzania (ze względu na czas, pieniądze lub skłonność) - przynajmniej nie teraz. Mogą to być liderzy z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu, a mogą to być ludzie, którzy chcieliby podjąć kolejny krok i zająć stanowisko kierownicze w przyszłości.

Najważniejszą rzeczą są wykwalifikowani wykładowcy, którzy są zakochani w swoich dziedzinach
Aby być wykwalifikowanym instruktorem w naszych Mini MBA, musisz mieć fachową wiedzę przywódczą, bez wątpienia. Których jest ponad 40 wykładowców, oczywiście, będąc jednocześnie jednym z wiodących ekspertów w swojej dziedzinie. Ale wymagamy od nich więcej! Muszą pasjonować się tym, czego nauczają, aby w pełni zaangażować uczestników. A potem muszą być wykwalifikowanymi facylitatorami, którzy mogą zobaczyć TWOJE wyzwanie i powiązać substancję dokładnie z Tobą. Być może dlatego 97,9% naszych studentów uważa, że wykładowca był „dobry” lub „bardzo dobry” w dostosowywaniu Mini MBA specjalnie dla nich. Liczba, z której jesteśmy stosunkowo dumni, ponieważ nie jest łatwa do osiągnięcia. Oferujemy dwa programy Mini MBA Aros Mini MBA i ABA Mini MBA . Oferujemy również Mini MBA w Niemczech (Deutschland) i Szwecji: Mini MBA Chefsutbildning . I na Grenlandii: Kursus i Grønland .

Obiecujemy, że Mini MBA jest dostosowany do twoich problemów i wyzwań
W Aros jesteśmy bardzo przeciwni rutynie z tym samym starym materiałem. Wierzymy, że dostaniesz jak najwięcej ze swojego Mini MBA, jeśli teoria zostanie przedstawiona z perspektywy problemów, które napotykasz w życiu codziennym, oraz że sprawy są związane z twoją linią pracy. W związku z tym otrzymasz krótki e-kurs na temat nauki przed rozpoczęciem Mini MBA. Prześlemy Ci ankietę na temat twoich założeń i wyzwań, aby instruktor i nasi eksperci mogli dostosować materiał kursu do twoich potrzeb.

Lokalizacje

  • Copenhagen

    Aros Business Academy | Fredericiagade 15, 1310, Copenhagen

    pytania