Keystone logo
Aoyama Business School

Aoyama Business School

Aoyama Business School

Wstęp

Graduate School of International Management przyczynia się do wspierania kreatywnych liderów, którzy wypełniają swoją społeczną odpowiedzialność i służą jako obywatele świata, a także do rozwoju pomyślnej przyszłości poprzez nasze wiodące działania badawcze.

Aby osiągnąć swoją misję, program MBA kształci specjalistów zarządzania, którzy wyciągają wnioski oparte na niezależnym myśleniu i analizie. ABS nieustannie dąży do ulepszania swoich programów. Program doktorancki nie tylko uczy technik prowadzenia badań biznesowych, ale także kształci pracowników, którzy są świadomi społecznego znaczenia swoich badań, mają dobrze zdefiniowane poczucie celu i mogą być aktywni na arenie międzynarodowej.

Poniższe trzy cechy ilustrują naturę ABS:

Systematyczny, zintegrowany i praktyczny system nauczania

ABS oferuje systematyczny, zintegrowany i praktyczny program nauczania łączący takie elementy, jak zdobywanie specjalistycznej wiedzy, synteza wiedzy wielofunkcyjnej oraz badanie i praktyka metodologii poprzez indywidualne uczenie się i zajęcia grupowe. Studenci najpierw poznają podstawy czterech dziedzin niezbędnych do zarządzania przedsiębiorstwem: Strategia „Organizacja, Marketing, Finanse” Rachunkowość i Operacja ”Systemy informacyjne. Następnie skupiają się na jednym z tych czterech. zdobywając również biegłość we wszystkich dziedzinach zarządzania, stając się odpowiednio wykwalifikowanymi menedżerami.

Global Action Learning, kurs zwieńczeniem MBA, oferuje praktyczną arenę do testowania zintegrowanej wiedzy, koordynowania umiejętności w grupach i ćwiczenia metod radzenia sobie z różnymi kulturami.

Lokalizacje

  • Tokyo

    4-4-25 Shibuya, Shibuya-ku,, , Tokyo

    pytania