Keystone logo
Anglia Ruskin University MBA w Fintech i analityce danych
Anglia Ruskin University

MBA w Fintech i analityce danych

Chelmsford, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18 100 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: £18100 na rok | studenci zagraniczni: £18100 na rok

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Opanuj najnowsze osiągnięcia w technologii finansowej i przygotuj się do ekscytującej kariery w szybko zmieniającym się obszarze, z naszym Fintech i Data Analysis MBA w Chelmsford.

Jesteś zorientowany na przyszłość i pasjonujesz się możliwościami generowanymi przez technologię blockchain i waluty cyfrowe. Nasz kurs Master of Business Administration przygotuje Cię do odciśnięcia swojego śladu w dziedzinie, która nieustannie i szybko wprowadza innowacje, rozwija się i zakłóca.

Chcesz nauczyć się umiejętności wysokiego poziomu wymaganych do tworzenia strategii handlowych opartych na danych, modeli finansowych i prognoz biznesowych, ale jesteś również ambitny i chcesz zaprezentować pełny pakiet dla pracodawców. Oprócz wiedzy technicznej, nauczymy Cię jak wykorzystywać dane wyjściowe do formułowania strategii marketingowych i wydajnościowych oraz pomożemy Ci rozwinąć się jako lider.

Wiemy, że doświadczenie z pierwszej ręki jest ważne, więc jako student studiów podyplomowych w ARU od pierwszego dnia będziesz mieć ręce do pracy, aby sformułować innowacyjne rozwiązania rzeczywistych problemów. Nauczysz się tworzyć własne aplikacje i analizować duże dane za pomocą R i Pythona, a także szeroko korzystać z naszego Bloomberg Financial Markets Lab.

Będziesz także korzystać z możliwości nawiązywania kontaktów z gościnnymi prelegentami i na wydarzeniach FinTech w Londynie. Możesz wziąć opcjonalny rok stażu w przemyśle, z wieloma firmami FinTech w Essex i Londynie do wyboru.

Chcemy, abyś ukończył studia gotowy do rozpoczęcia pracy. Dlatego współpracowaliśmy z pracodawcami i obecnymi studentami, aby zapewnić, że uczymy najbardziej odpowiedniej, aktualnej wiedzy i umiejętności w naszym kursie Fintech i Data Analysis MBA.

Będziesz częścią Wydziału Biznesu i Prawa ARU, gdzie mieszka około 6000 studentów z ponad 100 krajów, jest to idealne tło dla Twoich studiów i świetne miejsce do budowania połączeń z podobnie myślącymi ludźmi.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy