Keystone logo
American University of Leadership

American University of Leadership

American University of Leadership

Wstęp

GRUPA AUL, kim jesteśmy

Grupa AUL obejmuje 3 międzynarodowe uniwersytety, studenci mogą wybrać, gdzie chcą uzyskać dyplom: amerykański z International University of Leadership, europejski z American University of Leadership Marbella, afrykański z International School of Leadership, Maroko.

Tryby nauki

Programy AUL integrują różne tryby dostarczania, takie jak przyspieszone, synchroniczne, asynchroniczne, hybrydowe i online, przygotowując Cię do zostania odnoszącym sukcesy członkiem społeczności bez ingerowania w Twoje życie osobiste lub zawodowe.

Jakość edukacji

Zapewnienie uczniom i uczniom umiejętności i kompetencji, które uczynią ich społecznie i ekonomicznie produktywnymi, nastawionymi na przyczynianie się do wzrostu i rozwoju ich społeczności.

Wspólne cele i wizja

AUL zobowiązuje się do zapewnienia integracyjnego środowiska uczenia się, które uwzględnia wielorakie perspektywy płci, pochodzenia etnicznego, klasy, wieku, niepełnosprawności i kultury, które uczniowie wnoszą do doświadczenia AUL.

Możliwości zawodowe

Mając dyplom uniwersytecki, masz większe szanse na znalezienie pracy z lepszymi świadczeniami niż absolwent szkoły średniej: Nie osiedlaj się za mniej!

Dalsze wykształcenie

AUL zobowiązuje się do zapewnienia wszechstronnego środowiska edukacyjnego, które rozpoznaje wiele aspektów międzynarodowego środowiska.

Sięgnij po sukces

Absolwenci AUL są w stanie znaleźć pracę w ciągu kilku miesięcy od ukończenia studiów, a absolwenci są awansowani przez pracodawców lub zakładają własne firmy zaraz po ukończeniu studiów.

Statystyka

 • Studenci zagraniczni:

  98%

 • 0
 • Stosunek liczby studentów do wykładowców:

  12 do 1

Funkcje kampusu

  Rekrutacja

  Stypendia i Finansowanie

  KwotaTermin składania wniosków
  Fall228,000 USDOctober 20, 2022

  Referencje studentów

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Orlando

   Orlando, Stany Zjednoczone

   • Marbella

    Marbella, Hiszpania

    • Casablanca

     Casablanca, Maroko

     pytania