Keystone logo
American David Livingstone University of Florida MBA General Management i jak zarządzać religijną i duchową różnorodnością
American David Livingstone University of Florida

MBA General Management i jak zarządzać religijną i duchową różnorodnością

Miami, Stany Zjednoczone

Request duration

Język angielski, Rosyjski

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Wstęp

AUF oferuje specjalny dwuletni program poza kampusem w zakresie zarządzania ogólnego MBA oraz zarządzania różnorodnością religijną i duchową. Pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu kluczowych ekspertyz administracyjnych opartych na podstawach biblijnych. Program MBA nie ma być alternatywą dla standardowego szkolnictwa wyższego, ale chce zapewnić niezbędny dodatek skoncentrowany na Chrystusie dla tych, którzy planują ubiegać się o stanowiska kierownicze lub już zajmują je, ale brakuje im umiejętności zawodowych z pasją do potrzeb Chrystusa.

Program nauczania jest zorganizowany w taki sposób, aby zapewnić całościowe, systematyczne biblijne i profesjonalne zrozumienie procesów zarządzania oraz uczyć efektywnego wykorzystania całego zestawu aktualnych narzędzi administracyjnych z chrześcijańskiego punktu widzenia do strategicznego i taktycznego rozwiązywania problemów biznesowych zgodnie ze słowem Bożym. . Struktura programu MBA umożliwia dogłębne badanie wszystkich trendów zarządzania nowoczesną firmą.

O szkole

pytania