Keystone logo
Alfred Ford School Of Management Online MBA z naciskiem na świadome przywództwo
Alfred Ford School Of Management

Online MBA z naciskiem na świadome przywództwo

0 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Mieszany

* Książki szkolne i koszty transportu na tydzień pobytu nie są wliczone w cenę.

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

a

Shalt = "ape your future alt =" i chalt = "aralt =" acter alt = "w Szkole Słodu Alfreda Forda =" analt = "

Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie w Alfred Ford School Of Management . Ucz się z innymi liderami na dzisiejszej arenie biznesu i świadomego przywództwa. Myślisz o kontynuowaniu edukacji w biznesie na poziomie magisterskim? Czy chcesz inspirować i wspierać transformację i wydobywać to, co najlepsze w otoczeniu, stosując najnowsze zasady biznesowe? Czy wolisz skupiać się na "nas" niż "ja"? Jesteś we właściwym miejscu! Alfred Ford School Of Management oferuje MBA z naciskiem na świadome przywództwo i zarządzanie. Szkoła rozwija przyszłych liderów o globalnym sposobie myślenia i nienagannej postaci. Świadomi przywódcy rozumieją, że odnoszący sukcesy biznes służy celowi firmy, wspiera jej pracowników i tworzy wartość dla wszystkich interesariuszy. Świadomie rozwijają kulturę troski i zaufania. W Szkole Zarządzania Alfredem Fordem rozwiniesz umiejętności i perspektywy, dzięki którym zmienisz się w zupełnie innego rodzaju biznesmena. Edukacja profesjonalnie i osobiście Cię zmieni i sprawi, że staniesz się liderem. Świadomy przywódca. 18 miesięcy online MBA.

f
qw

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WHATSAPP

W szczególności MBA oferuje:

PROGRAM PROGRESYWNY Nasz program nauczania jest dostosowany do umieszczania Cię w butach oalt = "f kierownictwo w prawdziwych firmach. NAUKA ONLINE PIERWSZEJ KLASY Zapewniamy szeroki zakres oalt =" f zasobów do nauki, które stają się dostępne po kliknięciu przycisku oalt = "fa. MOTYWACJA W KIERUNKU PRZEKSZTAŁCENIA WEWNĘTRZNEGO Poprowadzimy cię, abyś zajrzał do swojej wiedzy, koncentrując się na głębszej wiedzy selalt = "f, abyś mógł wykorzystać swoje mocne strony jako lider. ELASTYCZNOŚĆ W HARMONOGRAMIE NAUKOWYM Dzięki urzekającej platformie do nauki online platforma „=”, klasa przychodzi do Ciebie w czasie, który naprawdę Ci odpowiada. INTERAKTYWNY SPOSÓB DOSTAWY Alalt = „fred Ford School oalt =” f Podejście do zarządzania w nauce jest wyjątkowe nie tylko w jego alt = "elastyczność, ale także w dostarczaniu. WYDZIAŁ MIĘDZYNARODOWY I PROFESJONALNY Carealt = „w pełni wybrani opiekunowie pochodzą alt =” z sześciu kontynentów z wieloletnim doświadczeniem oalt = „f nauczanie lub proalt =” doświadczenie zawodowe w swoich dziedzinach alt = ". ZAANGAŻOWANIE W RÓŻNORODNOŚĆ Studenci i wykładowcy w Alfred Ford School Of Management pochodzą z kilkudziesięciu krajów i ze wszystkich sektorów i branż.

f
fe

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WHATSAPP

DLACZEGO STUDIUJESZ Z NAMI?

Alfred Ford School Of Management daje ci możliwość pójścia tam, gdzie inne programy MBA nie idą, od najskrytszych zachowań twojego własnego zachowania do najszerszego możliwego spojrzenia na biznes i jego miejsce w społeczeństwie.

Kursy

 • Zarządzanie kapitałem ludzkim
 • Zarządzanie projektem
 • Zarządzanie finansami
 • Rachunkowość zarządcza
 • Zarządzanie strategiczne
 • Zarządzanie marketingowe
 • Zarządzanie operacjami
 • Świadome Przywództwo
 • Rozprawa

WARUNKI PRZYJĘĆ

Alfred Ford School Of Management wyznacza wysokie, ale rozsądne standardy dla swoich kandydatów. Kandydat musi mieć wyższe wykształcenie, niestandardowe kwalifikacje akademickie z doświadczeniem biznesowym i znajomość języka angielskiego.

Opłaty

Czesne alt = "opłata w wysokości 6950 € obejmuje dostęp do biblioteki online, dostęp do kampusu online, opłatę za ukończenie studiów alt =", moduły online i nadzór nad pracą doktorską. Moduł pobytu kosztuje 950 EUR i obejmuje siedem dni zakwaterowania, posiłki w restauracji i dodatkowe wydatki (np. Wycieczka lub krótka wycieczka). Obowiązkowe podręczniki nie są wliczone w czesne alt = "opłaty; ich łączna cena jest różna i wynosi około 400 €. Bilet lotniczy do Belgii (lub innego możliwego miejsca zamieszkania), transport z lotniska do miejsca zamieszkania, a wizę należy uiścić dodatkowo.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WHATSAPP

W przypadku płatności jednorazowej oferujemy rabat w wysokości 400 euro.

Uczenie się na studiach przypadków z Alfred Ford School Of Management na Vimeo.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WHATSAPP

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Master of Business Administration - koncentracja sprzedaży strategicznej i przywództwa w sprzedaży
  • Online USA
 • MBA umiejętności w świecie rzeczywistym (przywództwo, innowacje i przedsiębiorczość)
  • Online Switzerland
 • Sussex MBA
  • Brighton, Wielka Brytania