Keystone logo
Alfred Ford School Of Management

Alfred Ford School Of Management

Alfred Ford School Of Management

Wstęp

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WHATSAPP

Alfred Ford School Of Management daje możliwość pójścia tam, gdzie nie idą inne programy MBA, od najgłębszych kierunków własnego zachowania po najszersze możliwe perspektywy dla biznesu i jego miejsca w społeczeństwie. Oferujemy niezrównane doświadczenie edukacyjne:

  • doskonałe instrukcje od wykładowców ekspertów
  • innowacyjny i elastyczny format uczenia się
  • zobowiązanie do ukończenia studiów, którzy cenią społeczność, współpracę, pasję i dumę

Nauka z case studies z Alfred Ford School Of Management na Vimeo.

Doświadczenie Alfreda Forda polega na dawaniu i przyjmowaniu, w którym wykładowcy słuchają tyle, ile wykładają, a studenci podejmują inicjatywę tak często, jak robią notatki. Ostatecznie takie podejście oznacza docenienie doświadczenia i mądrości naszych studentów oraz przekonanie, że ich udział podnosi dyskusję na najwyższy poziom i tworzy liderów biznesu, którzy czują się swobodnie z naturalną wymianą pomysłów w dzisiejszej globalnej gospodarce. Ogólna baza wiedzy z zakresu zarządzania zapewnia elastyczność umożliwiającą przejście do szerokiej gamy ról biznesowych lub zarządczych, a skupienie się na rozwoju przywództwa zapewnia umiejętności interpersonalne potrzebne do osiągnięcia tego celu. Dowiedz się więcej o biznesie i nie tylko dzięki edukacji, która zagłębia się w istotne kwestie środowiskowe, społeczne i związane z zarządzaniem.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WHATSAPP

Oświadczenie Wizji

Aby rozwinąć wiodącą szkołę biznesu w dziedzinie świadomego przywództwa i zarządzania, aby szkolić liderów, aby mieli globalny sposób myślenia i nienaganny charakter.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WHATSAPP

Misja

Alfred Ford School Of Management rozwija globalnych liderów etycznych, łącząc najnowszą wiedzę z zakresu zarządzania ze starożytną mądrością.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT WHATSAPP

Lokalizacje

  • Petite Somme 10 6940 Septon-Durbuy, 6940, Durbuy

pytania