Keystone logo
41 North Business School

41 North Business School

41 North Business School

Wstęp

O NASZEJ SZKOŁY BIZNESOWEJ

41 Północ jest nowy, prywatny i niezależny, co czyni nas wyjątkowymi w Turcji. Jesteśmy oddani doskonaleniu praktyk biznesowych w dobie transformacji cyfrowej. Naszym celem jest służyć uczniom, którzy wierzą w niekończące się doświadczenie edukacyjne, w zarządzaniu i życiu osobistym.

41 North dostarcza certyfikat DBA, Executive MBA i certyfikat Digital Excellence Post-Graduate. 41 North koncentruje się na przywództwie w erze cyfrowej oraz na ocenie i zarządzaniu nowymi technologiami. Szkoła ma na celu zapewnienie interdyscyplinarnej platformy dyskursu między społeczeństwem, biznesem i środowiskiem akademickim.

118472_118331_ExecutiveMBAScholarship_1024_680-09.png

Programy niestandardowe

Jeśli jesteś obecnie zatrudniony i nie chcesz odejść z pracy, ale dążysz do wyższej pozycji? Czy jesteś gotowy na digitalizację? Co oznacza sztuczna inteligencja (AI) i robotyka dla twojego biznesu? Czy czujesz potrzebę pilnej pomocy zewnętrznej i eksperckiej? Jeśli tak, 41 Północ jest właściwym partnerem.

41 North współpracuje z najlepszymi instytucjami międzynarodowymi, aby zapewnić najnowsze i najnowocześniejsze środowisko nauczania / uczenia się i skupia się na kreatywnych stylach przywództwa; digitalizacja biznesowych i mieszanych wersji rozwoju zarządzania w miejscu pracy.

 • Stambuł jest już miastem Gateway między Wschodem
 • Nasze instytucje partnerskie obejmują Grenoble Ecole de Management (GEM-France) oraz Europejską Szkołę Zarządzania i Technologii (ESMT-Berlin), obie mają rzadkie i pożądane akredytacje potrójnej korony od AACSB, EQUIS i AMBA. Centrum Kreatywnego Przywództwa (CCL-Greensboro, Bruksela, Moskwa) dopełnia trio.
 • GEM's EMBA, ESMT Executive Education i CCL's, programy przywództwa w Stambule oferują prawie 50% niższe ceny w porównaniu do tych w Europie. Ten sam stopień, ta sama treść, te same kwalifikacje, znacznie mniejszy koszt!
84890_41North.png

O NASZEJ LOKALIZACJI

DZIELNICA BIZNESOWA ISTANBULU

Z siedzibą w Stambule, w sercu handlu na dwóch kontynentach, 41 North Business School inspiruje i pomaga menedżerom zdobyć niezbędne umiejętności, aby zmienić się w nowoczesnego lidera. 41 North Business School , współpracując z wiodącymi na świecie szkołami w dziedzinie technologii i innowacji itp. Znajdź nas, gdzie Wschód spotyka się z Zachodem, wzdłuż 41. szerokości geograficznej północnej.

Szkoła biznesu i instytucja szkoleniowa przywództwa w sercu dzielnicy biznesowej w Stambule. Budynek sygnowany znakiem FERKO to zbiór błogich projektów.

41 North Business School w Stambule - Levent to:

 • Po europejskiej stronie Bosforu

 • Otoczony globalną siedzibą firmy

 • Nowoczesne centra handlowe, restauracje, galerie, sale koncertowe i centra wydajności.

Do naszego kampusu można wygodnie dotrzeć drogami dojazdowymi i podziemnymi przejściami dla pieszych, metrobusem, metrem i połączeniami pieszymi. Co więcej, kampus maksymalizuje produktywność, zwiększając atrakcyjność środowiska edukacyjnego dzięki udogodnieniom na miejscu, takim jak punkty ładowania pojazdów elektrycznych na parkingach, usługi concierge dla firm, kawiarnie, restauracje i tętniące życiem parki w celach towarzyskich.

O PRZYWÓDZTWIE

Wierzymy, że przywództwo jest zarówno sztuką, jak i nauką, która wykorzystuje nie tylko racjonalne podejście, ale również związek emocjonalny.

Doświadczenie płynące z nauki

Proces uczenia się i związana z nim technologia zmieniły się drastycznie w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Nie wystarczy już gromadzić kadry kierowniczej od czasu do czasu, muszą być przeszkoleni w zakresie aranżowania zwycięskich występów w czasie rzeczywistym i w pracy.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Istanbul

  Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent, 34394, Istanbul

  • linkedin
  • youtube
  • twitter
  • instagram
  • facebook

pytania