Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 14 Global MBA Programy w Globalne zarządzanie 2023

14 Global MBA Programy w Globalne zarządzanie 2023

Przegląd

Wielu studentów zainteresowanych międzynarodową karierą biznesową może skorzystać z wiedzy eksperckiej, jaką może zaoferować globalny MBA. Ten typ programu zazwyczaj udostępnia studentom szeroką gamę kultur, aby pomóc im lepiej zrozumieć, w jaki sposób działa globalna firma.

Co to jest Global MBA w Global Management? Ten rodzaj studiów zazwyczaj przygotowuje studentów do pełnienia kierowniczych ról w globalnych biznesach, oferując im specjalistyczną wiedzę z zakresu biznesu poprzez kursy takie jak finanse, teoria zarządzania i wdrażanie. Uczniowie mogą również analizować zarządzanie łańcuchem dostaw, strategiami biznesowymi, rachunkowością i pisaniem, aby dokończyć ich zrozumienie. Celem programu jest pomoc uczniom w zrozumieniu wpływu globalnych firm i ich funkcjonowania.

Globalny program MBA zwykle uczy studentów cennych umiejętności, które mogą pomóc im odnieść sukces w wybranej karierze. Umiejętności przywódcze mogą kwalifikować ich do awansu zawodowego i wzrostu wynagrodzeń w przyszłości, natomiast umiejętności komunikacyjne umożliwiają im wydajną pracę w sieci. Umiejętności analityczne mogą okazać się przydatne zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Ponieważ każda szkoła jest inna, nie ma ustalonych kosztów dla globalnego programu MBA. Każda uczelnia ma własne czesne, a lokalizacja może również wpływać na cenę.

Studenci, którzy ukończą globalny MBA w Global Management, mają zazwyczaj dostęp do wielu ekscytujących karier. Wielu staje się kierownikami przedsiębiorstw lub oddziałów, podczas gdy inni pracują jako menedżerowie łańcucha dostaw. Stanowiska jako menedżerowie ds. Marketingu mogą być również dostępne. Niektórzy podejmują pracę jako analitycy biznesowi, podczas gdy inni znajdują pracę jako menedżerowie wynagrodzeń lub konsultanci logistyczni. Wiele z nich decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej i objęcie funkcji dyrektorów generalnych.

Globalne programy MBA są zwykle oferowane zarówno w kampusie, jak i online. Zapisanie się na zajęcia online może dać uczniom większą elastyczność w równoważeniu ich edukacji z życiem osobistym, dlatego poszukaj swojego programu poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Global MBA
 • Studia z zarządzania
 • Globalne zarządzanie
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (14)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania