Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 43 Global MBA Programy w Administracja biznesu 2023

43 Global MBA Programy w Administracja biznesu 2023

Przegląd

Globalny MBA może być niemal identyczny ze standardowym Master of Business Administration, ale raczej koncentruje się bardziej na szerszym, globalnym obrazie koncepcji i sposobach ich zastosowania w skali międzynarodowej. Może to być dobry wybór dla kogoś, kto jest zainteresowany badaniami pogłębionymi w dziedzinie biznesu i zastosowaniem ich wiedzy w sytuacjach na całym świecie.

Co to jest globalny MBA w administracji biznesowej? Podobnie jak większość programów MBA, ten stopień może obejmować zajęcia, które obejmuje szeroki zakres tematów związanych z biznesem. Zwykle obejmują one badania dotyczące marketingu, zasobów ludzkich, innowacji i rachunkowości. Ponieważ jest to globalny stopień, studia mogą często koncentrować się na rynku międzynarodowym i na tym, jak różne firmy w różnych krajach współdziałają ze sobą.

Badanie biznesu może pomóc ci zdobyć wiele umiejętności, które mogą się przydać w codziennym życiu. Często obejmują one lepsze komunikowanie się, zarówno osobiście, jak i przez Internet; być bardziej zorganizowanym i profesjonalnym; i działając skuteczniej jako lider.

Różne typy programów mają różne koszty i korzyści. Pomocne może być zbadanie wielu opcji przy analizie kosztów uzyskania dyplomu.

Ten stopień może pomóc Ci uzyskać kwalifikacje do wielu różnych stanowisk kierowniczych w firmie. W zależności od obszaru zainteresowań możesz podjąć karierę jako menedżer zasobów ludzkich, dyrektor ds. Wynagrodzeń, menedżer ds. Marketingu lub inna pozycja kierownicza. Chociaż posiadanie stopnia może nie zapewniać automatycznie otrzymania jednej z tych prac, powinno dać ci przewagę, która może znacznie zwiększyć twoje szanse na zatrudnienie tam, gdzie chcesz być.

Może być dostępnych wiele programów do zarabiania na globalnym MBA, zarówno w tradycyjnej klasie, jak i online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • Global MBA
  • Studia biznesowe
  • Administracja biznesu
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (43)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania