Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele EMBA Programy w Oshkosh, Stany Zjednoczone 2024

1 EMBA Programy w Oshkosh, Stany Zjednoczone 2024

Przegląd

Oshkosh to miasto położone na skrzyżowaniu Fox River i Lake Winnebago. Ślad historii z powrotem do miasta 1818.The domu jest bardzo renomowanych uczelni, które służą 14.000 studentów i 1700 pracowników. Istnieje wiele szkół w mieście, które oferują stopni w różnych dziedzinach.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Po uzyskaniu stopnia absolwent w biznesie i mają znaczne praktyczne doświadczenie, następnym krokiem jest Executive MBA (EMBA). Programy takie jak łączenie podstaw rachunkowości i finansów, marketingu z badań przywódczych, aby dostać się do stanowiska kierownicze i zarządzania na wysokim szczeblu.

Czytaj więcej

Filtry

  • EMBA
  • Stany Zjednoczone
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów