Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 EMBA Programy w Stambuł, Turcja 2023

2 EMBA Programy w Stambuł, Turcja 2023

overview

Stambuł to najlepszy wybór dla wielu ludzi szukających programu EMBA. Stambuł ma szybko rozwijających się rynków wschodzących rynek, na którym zarówno europejskie i azjatyckie wpływy są powszechne i wyjątkowo podawać do kursów. Jest to obszar dla innowacji w biznesie i kreatywności z wieloma możliwościami rozwoju zawodowego w europejskich, rynków azjatyckich i rozwijających się. EMBA w Stambule zawiera unikalne i interaktywne metody nauczania ze specjalnościami kierunku profesjonalistów pracujących poszukujących wykonawczą przywództwa i wyższe stanowiska kierownicze.

Programy EMBA pozwala doświadczonych specjalistów szansę na awans swoją karierę z profesjonalnym programu magisterskiego. Zakres umiejętności uzyskuje ponieważ doświadczenie zawodowe łączy się z zajęć, stwarzając okazję do zastosowania koncepcji naukowych. Podobnie jak w innych programach EMBA, EMBA w Stambule zawiera ogólną doświadczenia zawodowego uczestników.Podejście zespołu jest używany, co pozwala na dzielenie się różnych perspektyw. EMBA w programach Stambule wykazują wyrafinowany poziom wiedzy na temat współczesnych tematów zarządzania. EMBA w programach Stambule również oznaczać zrozumienie strategicznego myślenia i planowania, jak i wiedzę do zbudowania skutecznego przywództwa i umiejętności zarządzania.

Możesz dowiedzieć się więcej około EMBA w Stambule podczas przeglądania programów poniżej. Kolejny krok w kierunku swoich celów już dziś!

read_more

filters

  • EMBA
fields_of_study
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki Lotnictwo
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format