Keystone logo

2 EMBA Programy w Stambuł, Turcja dla 2024

Filtry

Filtry

  • EMBA
Kierunki studiów
    Studia administracyjne (0)Studia architektoniczne (0)Badania ogólne (0)Budownictwo (0)Projektowanie (0)Dziennikarstwo i komunikacja masowa (0)Ekonomika (0)Studia energetyczne (0)Studia inżynieryjne○ (0)Języki (0)
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular degree type

Popular study format

EMBA Programy w Stambuł, Turcja

Stambuł to najlepszy wybór dla wielu ludzi szukających programu EMBA. Stambuł ma szybko rozwijających się rynków wschodzących rynek, na którym zarówno europejskie i azjatyckie wpływy są powszechne i wyjątkowo podawać do kursów. Jest to obszar dla innowacji w biznesie i kreatywności z wieloma możliwościami rozwoju zawodowego w europejskich, rynków azjatyckich i rozwijających się. EMBA w Stambule zawiera unikalne i interaktywne metody nauczania ze specjalnościami kierunku profesjonalistów pracujących poszukujących wykonawczą przywództwa i wyższe stanowiska kierownicze.

Programy EMBA pozwala doświadczonych specjalistów szansę na awans swoją karierę z profesjonalnym programu magisterskiego. Zakres umiejętności uzyskuje ponieważ doświadczenie zawodowe łączy się z zajęć, stwarzając okazję do zastosowania koncepcji naukowych. Podobnie jak w innych programach EMBA, EMBA w Stambule zawiera ogólną doświadczenia zawodowego uczestników.Podejście zespołu jest używany, co pozwala na dzielenie się różnych perspektyw. EMBA w programach Stambule wykazują wyrafinowany poziom wiedzy na temat współczesnych tematów zarządzania. EMBA w programach Stambule również oznaczać zrozumienie strategicznego myślenia i planowania, jak i wiedzę do zbudowania skutecznego przywództwa i umiejętności zarządzania.

Możesz dowiedzieć się więcej około EMBA w Stambule podczas przeglądania programów poniżej. Kolejny krok w kierunku swoich celów już dziś!