Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 2 EMBA Programy w Innowacje 2024

2 EMBA Programy w Innowacje 2024

Przegląd

EMBA oznacza Masters wykonawczy w Business Administration. To magistra podyplomowe specjalnie dla profesjonalistów pracujących, mających na celu umożliwienie studentom, aby ich Masters w ciągu dwóch lat, a jednocześnie cały czas pracuje.

&nbsp

Co to jest EMBA innowacji? Studenci, którzy ukończą ten zaawansowany program studiów zostanie wyposażony w wiedzę, w zasadniczych obszarach strategii, finansów, marketingu i księgowości. Uczestnicy programu będą dalej doskonalić swoje umiejętności przywódcze i nauczą się efektywnego zarządzania organizacją. Studenci uczą się z perspektywy całego przedsiębiorstwa i wykorzystać tę wiedzę do pracy na rzecz kariery w wyższych zarządzania i przywództwa.

&nbsp

EMBA innowacji uczy studentów, jak dostać swoje pomysły z ziemi, i jak zarządzać wszystkimi aspektami rozwijającej się firmy.To dobry stopień do nauki umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w pozycji lidera w wielu gałęziach przemysłu, a jako szef własnej firmy.

&nbsp

Stopni EMBA są przeznaczone do uzupełnienia w ciągu dwóch lat, więc czesne i inne koszty powinny być obliczone odpowiednio. Całkowity koszt zdobywając stopień waha się między instytucjami, ale często obecne pracodawcy są skłonni do chip i pomóc dofinansowanie kosztów stopnia.

&nbsp

Absolwenci z EMBA w innowacje często idą na uruchomienie własnej firmy rozruchu i uruchomienia małych firm w różnych dziedzinach. Niektóre szkoły pomogą studentom pierwszego rozruchu, dając im wskazówek ekspertów i środowiska szkolnego, w którym, aby ich pomysł z ziemi. Inne obszary, w których posiadacze stopnia może znaleźć pracy to marketing i zarządzanie, oba obszary, w których mogą brać swoje zobowiązanie do nowych pomysłów na chętnych słuchaczy.

&nbsp

Pierwsze swoje EMBA innowacji online oferuje wiele zalet. Możesz uczyć się zgodnie z własnym harmonogramem, który jest idealny dla osób, które pracują w tym samym czasie. Zajęcia online pozwalają także uczestniczyć uniwersytety na całym świecie bez opuszczania komfort domu. Inni studenci wolą środowisku nauczania. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • EMBA
 • Studia biznesowe
 • Innowacje
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (2)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Powiązane kierunki studiów