Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele EMBA Programy w Sztokholm, Szwecja 2024

1 EMBA Programy w Sztokholm, Szwecja 2024

Przegląd

Sztokholm jest idealnym miejscem na studiach stopnia biznesowego dla wielu profesjonalistów z całego świata. Szwecja ma długą historię w zakresie doskonałości w akademickich i jest domem dla wielu międzynarodowych korporacji i przedsiębiorstw. EMBA w Sztokholmie może okazać się wyjątkowa okazja dla wysokiej jakości programu akademickiego połączonego z rozwojem zawodowym w mieście tętniącym życiem i międzynarodowym.

Ponieważ Szwecja jest naprzód społeczeństwo myślenie, EMBA w programach Sztokholm cenią innowacyjne i nowe pomysły, które integrują przyszłych trendów. EMBA w programach Sztokholmie są zaprojektowane dla profesjonalistów, którzy dążą do zdobycia wykształcenia i umiejętności niezbędne do awansu zawodowego do zarządzania i wyższych stanowiskach kierowniczych. Z EMBA w Sztokholmie, absolwenci mogą budować ogromne profesjonalną sieć, która może obejmować region, a także zdobyć cenne doświadczenie międzynarodowe, które mogą zapewnić przewagę konkurencyjną na globalnym rynku pracy.

Przejrzyj EMBA w programach Sztokholm poniżej i może się okazać stopnia, że ​​zostały poszukiwania!

Czytaj więcej

Filtry

  • EMBA
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów