Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele EMBA Programy w Fryburg, Szwajcaria 2024

1 EMBA Programy w Fryburg, Szwajcaria 2024

Przegląd

Fryburg jest domem dwujęzycznego szkolnictwa w języku niemieckim i francuskim. To wspaniałe miejsce dla edukacji, istnieją trzy uniwersyteckie, różne szkoły międzynarodowe i prywatne szkoły i pięć bibliotek. University of Fribourg jest również podłączony do programu Erasmus, więc istnieje wiele studentów w zamian.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Po uzyskaniu stopnia absolwent w biznesie i mają znaczne praktyczne doświadczenie, następnym krokiem jest Executive MBA (EMBA). Programy takie jak łączenie podstaw rachunkowości i finansów, marketingu z badań przywódczych, aby dostać się do stanowiska kierownicze i zarządzania na wysokim szczeblu.

Czytaj więcej

Filtry

  • EMBA
  • Szwajcaria
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania