Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele EMBA Programy w Przedsiębiorczość w Frederiksberg, Dania 2024

1 EMBA Programy w Przedsiębiorczość w Frederiksberg, Dania 2024

Przegląd

Fredriksberg miasto jest w pobliżu stolicy Danii, Kopenhadze. To ma liczbę ludności ponad 100.000 mieszkańców. Fredriksberg miasto jest domem dla ponad 10 instytucji edukacyjnych wśród nich jest Uniwersytet w Kopenhadze Wydział Przyrodniczy.

MBA w Przedsiębiorczość jest zaawansowanym stopniu, że zauważa studentów, którzy nauczyli się tworzyć własne drogę w świecie biznesu. Uczestnicy tego programu może pochwalić rozumienie przywództwa, zarządzania i projektowo-budowlanych umiejętności, które są niezbędne do stworzenia udanego biznesu.

Dania 's szkolnictwa wyższego kładzie nacisk na technicznego szkolnictwa wyższego poprzez nauki uniwersyteckiej. Większość duńskich uniwersytetów oferuje Quality International kultury studentów ze względu na jego swobodnej skandynawskiej postawy.

Po uzyskaniu stopnia absolwent w biznesie i mają znaczne praktyczne doświadczenie, następnym krokiem jest Executive MBA (EMBA). Programy takie jak łączenie podstaw rachunkowości i finansów, marketingu z badań przywódczych, aby dostać się do stanowiska kierownicze i zarządzania na wysokim szczeblu.

Czytaj więcej

Filtry

 • EMBA
 • Studia biznesowe
 • Przedsiębiorczość
Kierunki studiów
 • Studia biznesowe (1)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Powiązane kierunki studiów