Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 10 EMBA Programy w Marketing 2023

10 EMBA Programy w Marketing 2023

Przegląd

EMBA jest odmianą MBA lub Master of Business Administration. Chociaż jest on podobny do MBA, EMBA może być bardziej odpowiedni dla osób, które już są zatrudnione, ale chcą zdobyć więcej przydatnych doświadczeń związanych z pracą lub zmienić pracę w najbliższym czasie.

Czym jest EMBA w marketingu? Stopień ten jest zwykle przeznaczony do pokrycia wielu głównych aspektów działalności, ze szczególnym uwzględnieniem marketingu. Możesz uczyć się zaawansowanych teorii i technik marketingowych, a także stosować je w sytuacjach biznesowych w realnym świecie. Ten stopień może zapewnić lepsze zrozumienie nie tylko marketingu, ale także innych ważnych tematów biznesowych, które mogą się przydać na wielu różnych stanowiskach.

Wiedząc, jak marketing jest wykorzystywany w życiu codziennym, możesz podejmować świadome decyzje, decydując się na zakup. Zdobycie tego stopnia może również dać ci przydatne umiejętności przywódcze i pomóc ci stać się skuteczniejszym w komunikowaniu się z innymi.

Podczas próby zaplanowania kosztów uzyskania dyplomu może być pomocne przejrzenie kilku różnych czynników. Zastanów się, gdzie planujesz ukończyć zajęcia i czy spełniasz wszystkie niezbędne warunki wstępne.

Umiejętności marketingowe mogą odnosić się do wielu różnych aspektów biznesu, a dzięki EMBA możesz kwalifikować się do wielu wysokich stanowisk. Niektóre typowe zawody dla osób z tym stopniem mogą obejmować menedżera rozwoju biznesu lub dyrektora marketingu (znanego również jako menedżer ds. Marketingu). Możesz także rozważyć opcję zostania menedżerem sprzedaży lub menedżerem marki odpowiedzialnym za obsługę ważnych aspektów firmy, dla której pracujesz.

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany uzyskaniem dyplomu w szkole fizycznej lub w trybie online, powinna istnieć możliwość wyboru. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

  • EMBA
  • Marketing
  • Marketing
Kierunki studiów
  • Marketing (10)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania