Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 4 EMBA Programy w Hongkong 2024

4 EMBA Programy w Hongkong 2024

Przegląd

Zarabiaj światowej klasy Executive MBA stopnia z Hong Kong programu EMBA, formowane w celu spełnienia harmonogramu kadry kierowniczej. EMBA Hong Kong stawia profesjonalnie napędzany studentów w sercu dynamicznie rozwijającą się globalną regionie handlowych. Specjaliści chcą wcześniej kariery z EMBA Hongkongu będzie studiować równolegle z kolegów po fachu z całego świata, tworząc unikalną sieć dla przyszłego rozwoju współpracy i osobistego.

Kandydaci na EMBA Hong Kong oferuje wyjątkowej równowagi pomiędzy centrum światowej uwagi i doświadczenia lokalne, tworząc okazję do kadry zarządzającej i menedżerów być narażone na szybki rozwój gospodarczy w Chinach i dynamiczny wpływ na przyszłość globalnego biznesu. Hong Kong, jako centralny hub chiński, stanowiska studentów EMBA ośrodka edukacji wykonawczej jakości.

EMBA Hong Kong programu stara się zapewnić dedykowane menedżerów z umiejętności i zastosowanie wiedzy na temat nowoczesnych teorii i praktyki zarządzania oraz ułatwienia metody rozwiązywania problemów i głównych strategicznych przygotować się do nieuniknionych wyzwań żywe i ciągle zmieniającym się otoczeniu biznesowym Chinach i na świecie.

Jeśli szukasz Hong Kong EMBA stopnia, to jesteś we właściwym miejscu! Przewijanie opcji poniżej!

Czytaj więcej

Filtry

  • EMBA
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Powiązane kierunki studiów