Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele EMBA Programy w Wiedeń, Austria 2024

1 EMBA Programy w Wiedeń, Austria 2024

Przegląd

Wiedeń, stolica Austrii, jest najlepszym wyborem dla wielu profesjonalistów, którzy, aby przejść do ich wykształcenia i kariery zawodowej. EMBA w Wiedniu oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego i jest to świetny sposób, aby rozwinąć i wzmocnić profesjonalną sieć, która może obejmować Europę. Istnieje również wiele możliwości doświadczyć kultury wśród różnych muzeów, koncertów i teatrów, zapewniając bogaty i dobrze zaokrąglone doświadczenie akademickie.

EMBA w programach Wiedniu są zorganizowane dla obecnych profesjonalistów, którzy, aby przejść do wykonawczych stanowiskach kierowniczych, a potrzebują kształcenia akademickiego biznesu to zrobić. Uczestnicy zarabiają ich EMBA w Wiedniu zdobędą solidne podstawy w zasadach biznesowych, skupiając się na przywództwa i zarządzania. EMBA w Wiedniu zazwyczaj pozwala uczestnikom na kontynuowanie pracy w minimalnym stopniu zakłócając ich kariery.

Przewijać programy poniżej, aby znaleźć EMBA w Wiedniu.To może być kolejny krok w kierunku swoich celów osobistych i zawodowych!

Czytaj więcej

Filtry

  • EMBA
  • Austria
  • Wiedeń
Kierunki studiów
    Studia administracyjne Studia architektoniczne Badania ogólne Budownictwo Projektowanie Dziennikarstwo i komunikacja masowa Ekonomika Studia energetyczne Studia inżynieryjne○ Języki
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania