Keystone logo
Znajdź MBA w niepełnym wymiarze godzin

Znajdź niestacjonarne studia MBA

Co chcesz studiować?
Gdzie chcesz studiować?

MBA i EMBA stopnie są absolwentami programów akademickich oferowanych przez szkoły biznesu lub przez wydziały biznesowe w uniwersytetach. Programy biznesowe oferowane są w szkołach na całym świecie i charakteryzują się szerokim zakresem koncentracji. Posiadanie MBA lub EMBA daje studentom solidne zrozumienie biznesu, a także umiejętności krytycznego, analitycznego i strategicznego myślenia niezbędne do zajmowania stanowisk kierowniczych i przywódczych.

Wiele uniwersytetów na całym świecie oferuje MBA i EMBA, online, w niepełnym wymiarze godzin, jak również w kampusie. Powszechne jest, że studenci specjalizują się w dziedzinie w ramach dyscypliny biznesowej, takiej jak International Business, Marketing, Przedsiębiorczość, Zarządzanie projektami itp.

Mnogość różnych programów Biznes może być przytłaczająca - nie pozwól, aby to Cię powstrzymało! Rozpocznij wyszukiwanie, patrząc na najbardziej popularne stopnie biznesowe i wymienione poniżej.

1 rok MBA w niepełnym wymiarze godzin

Roczne studia MBA w niepełnym wymiarze godzin zapewniają studentom szybką, rygorystyczną możliwość uzyskania cennych kwalifikacji biznesowych. Roczne programy MBA w niepełnym wymiarze godzin otwierają drzwi dla profesjonalistów pracujących na pełny etat lub tych, którzy mają zobowiązania rodzinne, aby była to korzystna inwestycja w ich karierę zawodową.

Nowo dodane programy