Keystone logo
Znajdź MBA w niepełnym wymiarze godzin

Znajdź MBA w niepełnym wymiarze godzin

Co studiować
Gdzie studiować

Programy w niepełnym wymiarze godzin

Stopnie MBA i EMBA to podyplomowe programy akademickie oferowane przez szkoły biznesu lub wydziały biznesu na uniwersytetach. Programy biznesowe są oferowane w szkołach na całym świecie i charakteryzują się szerokim zakresem koncentracji. Posiadanie dyplomu MBA lub EMBA daje studentom solidne zrozumienie biznesu, a także umiejętności krytycznego, analitycznego i strategicznego myślenia niezbędne do zajmowania stanowisk kierowniczych i kierowniczych.

Wiele uniwersytetów na całym świecie oferuje studia MBA i EMBA, online, w niepełnym wymiarze godzin, a także w kampusie. Często zdarza się, że studenci specjalizują się w dziedzinie w ramach dyscypliny biznesowej, takiej jak biznes międzynarodowy, marketing, przedsiębiorczość, zarządzanie projektami itp.

Różnorodność różnych programów biznesowych może być przytłaczająca - nie pozwól, by Cię to powstrzymało! Rozpocznij wyszukiwanie, patrząc na najpopularniejsze stopnie biznesowe i wymienione poniżej.

Podwójne stopnie Niestacjonarne

Studia w niepełnym wymiarze godzin pozwalają studentom dostosować edukację, łącząc różne programy studiów podyplomowych w jeden, prowadząc jednocześnie aktywne życie. Studia w niepełnym wymiarze godzin pozwalają studentom specjalizującym się w dwóch dyscyplinach akademickich jednocześnie stać się specjalistami w biznesie z inną dyscypliną.

1 rok MBA w niepełnym wymiarze godzin

Roczne studia MBA w niepełnym wymiarze godzin zapewniają studentom szybką, rygorystyczną możliwość uzyskania cennych kwalifikacji biznesowych. Roczne programy MBA w niepełnym wymiarze godzin otwierają drzwi dla profesjonalistów pracujących na pełny etat lub tych, którzy mają zobowiązania rodzinne, aby była to korzystna inwestycja w ich karierę zawodową.