Keystone logo
Znajdź swój podwójny tytuł MBA

Znajdź swój podwójny tytuł MBA

Co studiować
Gdzie studiować

Programy podwójnego stopnia

Podwójne dyplomy MBA lub EMBA umożliwiają studentom łączenie dyplomu biznesowego z innym programem studiów magisterskich. Niektóre przykłady innych dyscyplin, w których uczestniczą studenci programów Dual Degree, to inżynieria, prawo, zdrowie publiczne, administracja zdrowia, biomedycyna, praca socjalna, ekonomia i pielęgniarstwo. Programy MBA Dual Degree często trwają jeden rok mniej, niż gdyby student studiował oba stopnie oddzielnie, ale ten czas różni się w zależności od programu i uczelni. Ukończenie podwójnego stopnia MBA może być rygorystyczne i trudne, ale wyniki mogą być bardzo satysfakcjonujące zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Różnorodność różnych programów studiów podwójnych może być przytłaczająca - nie pozwól, aby Cię to powstrzymało! Rozpocznij wyszukiwanie, patrząc na najpopularniejsze podwójne stopnie biznesowe wymienione poniżej.

Najlepsze programy podwójnego stopnia

Podwójne stopnie oferowane są w wielu różnych dziedzinach. Spójrz na niektóre z najpopularniejszych stopni biznesowych poniżej!

Najlepsze kraje z podwójnymi stopniami

Podwójne stopnie są dostępne na uniwersytetach na całym świecie. Zrób podwójny stopień w jednej z tych najpopularniejszych lokalizacji:

Najlepsze miasta podwójnego stopnia

Istnieje wiele popularnych programów Dual Degrees oferowanych przez jedne z najwyżej ocenianych szkół biznesu i uniwersytetów w wymienionych poniżej miastach: