Keystone logo
Znajdź swój podwójny tytuł MBA

Znajdź dwudyplomowe studia MBA

Co chcesz studiować?
Gdzie chcesz studiować?

dual degree MBA lub EMBA pozwala studentom połączyć stopień biznesowy z innym programem studiów magisterskich. Niektóre przykłady innych dyscyplin, w których uczestniczą studenci programów Dual Degree, to inżynieria, prawo, zdrowie publiczne, administracja zdrowia, biomedycyna, praca socjalna, ekonomia i pielęgniarstwo. Programy MBA Dual Degree często zajmują jeden rok mniej, aby zakończyć niż gdyby student realizował oba stopnie osobno, ale te ramy czasowe różnią się w zależności od programu i uczelni. Pursuing MBA Dual Degree może być rygorystyczne i trudne, ale wyniki mogą być bardzo satysfakcjonujące zarówno zawodowo, jak i osobiście. Różnorodność różnych programów podwójnego dyplomu może być przytłaczająca - nie pozwól, by Cię to powstrzymało! Rozpocznij swoje poszukiwania, patrząc na najbardziej popularne Business podwójne stopnie wymienione poniżej.

Najlepsze programy podwójnych stopni

Dual Degrees są oferowane w wielu różnych dziedzinach. Spójrz na niektóre z najbardziej popularnych stopni biznesowych poniżej!

Najlepsze kraje z podwójnym dyplomem

Dual Degrees są dostępne na uniwersytetach na całym świecie. Weź swój Dual Degree w jednej z tych najbardziej popularnych lokalizacji:

Najlepsze miasta podwójnego stopnia

Istnieje wiele popularnych programów Dual Degrees oferowanych przez jedne z najwyżej ocenianych szkół biznesu i uniwersytetów w wymienionych poniżej miastach: