Keystone logo
Znajdź swoje EMBA

Znajdź swoje EMBA

Co studiować
Gdzie studiować

EMBA - Executive MBA

EMBA (Executive MBA) to studia podyplomowe z zakresu biznesu przeznaczone dla profesjonalistów z dużym doświadczeniem zawodowym. Programy EMBA zapewniają studentom wiedzę i umiejętności potrzebne do rozwoju kariery, często na stanowiska kierownicze i kierownicze. Większość programów EMBA można ukończyć w czasie krótszym niż 2 lata i są one zaprojektowane tak, aby studenci mogli zdobyć dyplom, kontynuując pracę. Jest to ważna część programów EMBA, ponieważ studenci mogą wnieść swoją wiedzę zawodową do środowiska uczenia się.

Studenci zarabiający na EMBA pochodzą z sektora prywatnego, non-profit i rządowego oraz z wielu branż. Wiele uniwersytetów oferujących programy EMBA oferuje również ten stopień poprzez kształcenie na odległość. Zajęcia na studiach EMBA będą obejmować podstawy biznesu, takie jak finanse, marketing i rachunkowość, i mogą obejmować nacisk na przywództwo i zarządzanie w różnych sektorach biznesu.

Różnorodność różnych programów EMBA może być przytłaczająca - nie pozwól, aby Cię to powstrzymało! Rozpocznij wyszukiwanie, przeglądając najpopularniejsze programy EMBA wymienione poniżej.