Keystone logo
Znajdź swoje EMBA

Znajdź studia EMBA

Co chcesz studiować?
Gdzie chcesz studiować?

EMBA (Executive MBA) to studia podyplomowe z zakresu biznesu, które są przeznaczone dla profesjonalistów ze znaczącym doświadczeniem zawodowym. Programy EMBA zapewniają studentom wiedzę i umiejętności, aby awansować w swojej karierze, często na stanowiska kierownicze i zarządcze. Większość programów EMBA można ukończyć w mniej niż 2 lata i są zaprojektowane tak, aby studenci mogli zdobyć swój stopień, kontynuując pracę. Jest to ważna część programów EMBA, ponieważ studenci mogą wnieść swoją wiedzę z pracy do środowiska uczenia się.

Studenci zarabiający ich EMBA pochodzą z sektora prywatnego, non-profit i rządowego, a także z wielu branż. Wiele uczelni oferujących programy EMBA oferuje również ten stopień poprzez kształcenie na odległość. Kursy dla stopnia EMBA będzie obejmować podstawy biznesu, takie jak finanse, marketing i rachunkowości, i może obejmować nacisk na przywództwo i zarządzanie w różnych sektorach biznesu.

Różnorodność różnych programów EMBA może być przytłaczająca - nie pozwól, aby to Cię powstrzymało! Rozpocznij swoje poszukiwania, patrząc na najbardziej popularne programy EMBA wymienione poniżej.