Keystone logo
Wielka Brytania

Nauka MBA w Wielka Brytania 2024

Ucz się w Wielka Brytania

Studentów studiujących biznes absolwent poziomu w Wielkiej Brytanii będą studiować w jednej z kraju 's wielu uniwersytetów, z których wiele ma bogatą historię silnych środowisk akademickich. Stopień biznesu absolwent poziom w Wielkiej Brytanii jest Masters of Business Administration stopnia. MBA z brytyjskiego uniwersytetu stworzy większe potencjalne zyski dla profesjonalistów. Może również zwiększyć swoje szanse zawodowe, oddanie się w kolejce do promocji i zwiększenia prestiżu we własnej kariery. To również może otworzyć drzwi, aby przełączyć swoją karierę. Rok akademicki za program MBA w Wielkiej Brytanii jest podzielone na semestry. Semestr zimowy trwa od września do grudnia. Następnie studenci otrzymują na wakacje, a potem zacznij z powrotem w styczniu semestrze letnim systemem do maja. Niektóre szkoły będą miały programy letnie, jak również. Studenci mogą planujesz spędzić w dowolnym miejscu od £ 16,000 do £ 73,000 dla programu MBA w Wielkiej Brytanii.Różnica będzie zależeć od wybranego University do badań. Bardziej prestiżowa uczelnia jest na rynku globalnym, więcej będzie kosztować badania Zagraniczni studenci mogą ubiegać się o program MBA w Wielkiej Brytanii, jeśli mają licencjat i doświadczenie w pracy w świecie biznesu. Studia I stopnia nie być w biznesie, ale to nie musi pokazać waleczność akademickiego Student 's, ponieważ program MBA jest szczegółowa, rygorystyczny program. Po ukończeniu studiów, twoje możliwości kariery będzie wielki. Większość firm rozpozna MBA z brytyjskim uniwersytecie. Jeśli jesteś już siedzibę w karierze, możesz ubiegać się o nowe stanowisko lub promocji. Jeśli nie są, można dać sobie przewagę, jak szukać pracy w zatłoczonym rynku. Twój ogólny potencjał dochody będą znacznie wyższe, jak również.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  628
 • Udział mediów

  83
 • Abonament internetowy

  35
 • Transport lokalny

  79

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  8
 • Bilet do kina

  12
 • Kufel lokalnego piwa

  5

O Wielka Brytania

Wielka Brytania znajduje się na wyspie, tuż przy wybrzeżu kontynentalnej Europy. Ten europejski naród ma duży wpływ na zachodniej historii. To z kolonii rozliczanych przez mieszkańców Wielkiej Brytanii, że wielu współczesnych krajach rozwiniętych. Wielka Brytania obejmuje Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej. Często nazywana jest także "lub " Anglii "" Wielkiej Brytanii, ale oficjalna nazwa to Wielka Brytania. Obecnie Wielka Brytania jest liderem gospodarczym i wojskowym w gospodarce światowej, a przyczynił się znacznie do gospodarki, kultury i naukowego zrozumienia współczesnego świata. Dziś, jest również znany ze swojej słynnej rodziny królewskiej, które stały się osobistości rodzaju w globalnej kultury.

Wymagania dotyczące wizy

Tier 4 (General) Student Visa została zastąpiona tzw. "Student Route". Student Route to nowa brytyjska wiza studencka, która będzie dostępna również dla obywateli EOG, którzy przed Brexitem nie potrzebowali wizy, aby studiować w Wielkiej Brytanii.

Trasa studencka (od 18 roku życia)

Trasa dziecięca (od 4 do 17 roku życia, która zastąpiła wizę dziecięcą dla studentów Klasy 4)

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Trasa Studencka

Cena i waluta

GBP 348

Aktualne opłaty za brytyjską wizę studencką wynoszą:

 • £348 jeśli ubiegasz się o nią spoza Wielkiej Brytanii.
 • £475 jeśli ubiegasz się o przedłużenie lub zmianę wizy studenckiej z Wielkiej Brytanii.

Kto może ubiegać się o wizę?

Każda osoba wjeżdżająca do kraju na studia musi ubiegać się o wizę studencką, jeśli wjeżdża po 1 stycznia 2021 roku. Dotyczy to również obywateli UE/EOG, którzy wcześniej nie potrzebowali wizy, aby wjechać do Wielkiej Brytanii na studia. Będziesz musiał osiągnąć 70 punktów w systemie Points Based System, który mierzy, czy spełniasz wymagania do studiowania w Wielkiej Brytanii. Obejmuje to:

 • Czy zostałeś przyjęty do zatwierdzonej instytucji?
 • Czy masz środki finansowe na sfinansowanie swojego pobytu w Wielkiej Brytanii?
 • Czy biegle posługujesz się językiem angielskim?
 • Czy Twój kurs spełnia wymagania kursu?

Osoby, które ukończą brytyjską instytucję edukacyjną do lata 2021 roku i po nim, będą mogły ubiegać się o wizę podyplomową, umożliwiającą pracę/poszukiwanie pracy w Wielkiej Brytanii przez okres do 2 lat.

Gdzie można złożyć wniosek?

Centrum składania wniosków wizowych w Wielkiej Brytanii / Online

O brytyjską wizę studencką można ubiegać się w brytyjskim centrum składania wniosków wizowych w swoim kraju. Listę brytyjskich ośrodków wizowych na całym świecie można znaleźć tutaj: https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre.

Możesz również ubiegać się o brytyjską wizę studencką online poprzez stronę internetową UK Home Office Visas and Immigration Service. Możesz zacząć tutaj: https://apply-to-visit-or-stay-in-the-uk.homeoffice.gov.uk/sort/country-nationality?p=student_out_uk

Witryna:https://www.gov.uk/find-a-visa-application-centre

Jak złożyć wniosek?

Aby uzyskać brytyjską wizę studencką, należy najpierw zostać przyjętym na kurs. W przypadku większości kursów będziesz musiał również udowodnić, że rozumiesz język angielski na wymaganym poziomie.

Proces ubiegania się o wizę studencką w Wielkiej Brytanii różni się nieznacznie w zależności od rodzaju wizy studenckiej, o którą się ubiegasz.

Do wniosku o wizę studencką w Wielkiej Brytanii należy dostarczyć następujące dokumenty:

 • paszport lub dokument tożsamości
 • dowód, że jesteś w stanie pokryć koszty kursu i utrzymania
 • dowód zgody rodziców lub opiekunów, jeśli masz mniej niż 18 lat
 • dowód przyjęcia na kurs
 • dowód uiszczenia dopłaty za opiekę zdrowotną

W zależności od kraju pochodzenia, może być również wymagane wykonanie testu na gruźlicę.

Po przyjeździe do Wielkiej Brytanii może być konieczne zarejestrowanie brytyjskiej wizy studenckiej na policji. Informację o konieczności rejestracji powinieneś otrzymać w naklejce z brytyjską wizą studencką lub w liście z brytyjskiego Home Office. Będziesz również musiał złożyć wniosek o biometryczne pozwolenie na pobyt, jeśli przebywasz w Wielkiej Brytanii dłużej niż 6 miesięcy.

Kiedy należy złożyć wniosek?

Możesz ubiegać się o wizę studencką do 6 miesięcy przed rozpoczęciem kursu. Czas rozpatrywania wniosków o wizę studencką zależy od miejsca, z którego składasz wniosek, ale generalnie otrzymasz decyzję w ciągu 3 tygodni, jeśli składasz wniosek spoza Wielkiej Brytanii, i w ciągu 8 tygodni, jeśli składasz wniosek w Wielkiej Brytanii.

Długość ogólnej wizy studenckiej zależy od czasu trwania kursu i możesz ubiegać się o jej przedłużenie, jeśli chcesz zostać w Wielkiej Brytanii, aby pracować lub kontynuować naukę. Wiza studencka dla dzieci jest ważna przez okres trwania kursu, maksymalnie do 6 lat, i może być przedłużona. Długość krótkoterminowej wizy studenckiej nie może przekroczyć długości Twojego kursu i nie może być przedłużona.

Czas przetwarzania

3 Weeks

Możliwości pracy

Studenci międzynarodowi mogą pracować podczas studiów w Wielkiej Brytanii, pod pewnymi warunkami. Rodzaj pracy, którą możesz wykonywać, zależy od tego, czego się uczysz i czy będziesz pracować w trakcie semestru szkolnego, czy podczas przerw.

Godzin na tydzień

0

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Główne przyczyny odmowy wydania wizy studenckiej to:

 1. Brakujące lub nieprawidłowe dokumenty;
 2. Niespełnienie wymogów finansowych;
 3. Nieprawidłowy format dokumentu.