Keystone logo
Stany Zjednoczone

Najlepsze uniwersytety dla MBA Programy w Stany Zjednoczone 2023

Liczba instytucji: 4028
  • Arlington County, Stany Zjednoczone

  Marymount to wszechstronny uniwersytet katolicki, kierujący się tradycjami Zakonników Najświętszego Serca Maryi, który kładzie nacisk na ciekawość intelektualną, służbę innym i perspektywę globalną. Edukacja Marymount opiera się na sztukach wyzwolonych, promuje przygotowanie do kariery i zapewnia możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Jako skupiona na uczniach społeczność ucząca się, która ceni różnorodność i koncentruje się na edukacji całej osoby, Marymount kieruje intelektualnym, etycznym i duchowym rozwojem każdej osoby.

  • Mequon, Stany Zjednoczone
  • Ann Arbor, Stany Zjednoczone

  Główny kampus Concordia University Wisconsin, założony w 1881 roku, znajduje się na 200 akrach pięknej linii brzegowej jeziora Michigan w Mequon w stanie Wisconsin. Na uniwersytecie studiuje ponad 7000 studentów studiów licencjackich i magisterskich z całego świata. Uczelnia oferuje ponad 90 kierunków studiów licencjackich, ponad 50 programów studiów magisterskich / magisterskich oraz sześć stopni doktoranckich z fizykoterapii, terapii zajęciowej, farmacji, praktyki pielęgniarskiej, edukacji oraz niedawno uruchomiony doktorat z zarządzania biznesem.

  • Boston, Stany Zjednoczone

  Od ponad 100 lat Simmons stawia potrzeby naszych studentów na pierwszym miejscu. Poprzez edukację, która łączy intelektualne przywództwo z profesjonalnym przygotowaniem, pomagamy uczniom prowadzić sensowne życie i budować udane kariery w XXI wieku.

  • Washington, Stany Zjednoczone

  A. James Clark School of Engineering na University of Maryland służy jako katalizator wysokiej jakości badań, innowacji i nauki, spełniając obietnicę, że wszyscy absolwenci wyjdą gotowi, by stawić czoła wielkim wyzwaniom XXI wieku. Położona zaledwie kilka kilometrów od Waszyngtonu szkoła Clark znajduje się w centrum konstelacji firm zaawansowanych technologii i laboratoriów federalnych, oferując studentom i wykładowcom dostęp do wyjątkowych możliwości rozwoju zawodowego z partnerami przemysłowymi i rządowymi.

  • Richmond, Stany Zjednoczone

  Niezależnie od tego, czy Twoje cele zawodowe obejmują zaangażowanie w podmioty non-profit, szkolnictwo wyższe, K-12 lub rządowe, programy akademickie VCU School of Education przenoszą naukę na nowy poziom. Jako 16. najlepsza publiczna szkoła edukacji absolwentów i 10. najlepszy mistrz online w edukacji na podstawie U.S. News and World Report (2023), robimy rzeczy inaczej.

  • New York, Stany Zjednoczone

  Pace University to prywatna instytucja z kampusami zlokalizowanymi w Nowym Jorku i Westchester County. Z różnorodnym ciałem studenckim i zobowiązanie do zapewnienia studentom kompleksowej edukacji, Pace University oferuje ponad 100 programów w różnych dyscyplinach, w tym biznesu, prawa, edukacji, nauk o zdrowiu i sztuki. Oprócz swojej oferty akademickiej, Pace University również może pochwalić się kwitnącym życiem kampusu, z licznymi klubami, organizacjami i zespołami sportowymi. Z naciskiem na doświadczalne uczenie się i przygotowanie studentów do udanej kariery, Pace poświęca się dostarczaniu swoim studentom niezbędnych narzędzi i zasobów do osiągnięcia ich celów.

  • Port Angeles, Stany Zjednoczone

  W Peninsula College, nasze wyjątkowe środowisko zachęca do odkrywania nowych możliwości. Kolegium jest innowacyjne i skoncentrowane na studencie, z doskonałym wydziałem i małymi klasami. Nasze obiekty edukacyjne charakteryzują się efektowną architekturą i salami lekcyjnymi wyposażonymi w zaawansowaną technologię nauczania i sprzęt. Oferujemy międzynarodowe doświadczenia edukacyjne i aktywnie angażujemy się w naszą lokalną społeczność. Co więcej, zapewniamy wiele możliwości pozalekcyjnych: mistrzowskie drużyny sportowe, kluby studenckie i zajęcia oraz szereg wydarzeń kulturalnych i artystycznych w ciągu roku.

  • Cambridge, Stany Zjednoczone

  Ponad 3000+ kursów

  • Daytona Beach, Stany Zjednoczone

  Zapytaj każdego z naszych studentów, dlaczego wybrali Daytona State College, a powiedzą ci o naszych programach i stopniach naukowych z najwyższej półki, wysokiej jakości wykładowcach i pracownikach, którzy dbają o to, że mają duże wsparcie akademickie, płynne przejście na uniwersytety, nasze 12 wybitnych programów studiów licencjackich, a także zabawne zajęcia na terenie kampusu.

  • Chicago, Stany Zjednoczone

  University of Chicago Booth School of Business jest drugą najstarszą szkołą biznesu w Stanach Zjednoczonych i pierwszą, która nauczała kadry kierownicze. Jako intelektualna destynacja, Chicago Booth przyciąga naukowców i studentów z całego świata do swoich kampusów w Chicago, Londynie i Hong Kongu. Programy Chicago Booth's Executive Education zapewniają światowej klasy edukację na żywo, live-online i online dla globalnych liderów w zakresie tematów, w tym finansów, przywództwa, strategii, innowacji i zarządzania. Programy są prowadzone przez renomowanych wykładowców Booth MBA i ekspertów branżowych, a także obejmują badania szkoły nagrodzone Nagrodą Nobla. Programy Bootha przynoszą transformujące doświadczenia dla liderów i ich organizacji. W Booth nauczysz się nie tego, co myśleć, ale jak myśleć - wyjdziesz z trwałymi ramami i sposobami myślenia, które pomogą Ci rozwijać się przez całą karierę. Ukończenie programu Executive Education oznacza dołączenie do sieci Booth Executive Education, która reprezentuje ponad 27 000 menedżerów w 130 krajach.

  • Columbus, Stany Zjednoczone

  Program LLM w Ohio State Moritz College of Law jest przeznaczony dla zagranicznych absolwentów prawa i prawników, aby rozwinąć edukację prawną i perspektywy kariery w jednej z najlepszych publicznych szkół prawniczych w USA. Moritz College of Law zajmuje 1 miejsce w Ohio i najlepszą 30-tą szkołę prawniczą w USA. Szkoła prawnicza jest również wysoko oceniana w "specjalistycznych" programach przez U.S. News & World Report: Alternative Dispute Resolution- #1; Criminal Law- #12; Contracts/Commercial Law- #27; Constitutional Law - #21.

  • Washington, Stany Zjednoczone

  American University wykorzystuje moc i cel stypendium, nauki i społeczności, aby wpłynąć na nasz zmieniający się świat. Od zrównoważonego rozwoju, przez sprawiedliwość społeczną, po nauki ścisłe - wykładowcy, studenci, pracownicy i absolwenci UA są twórcami zmian. Założony w 1893 roku, American University jest wybitną, prywatną instytucją zlokalizowaną w stolicy kraju, Waszyngtonie. Z konkurencyjnie silnym interdyscyplinarnym naciskiem, programami akademickimi opartymi na polityce i wpływowymi działaczami studenckimi i absolwentami, AU oferuje ponad 135 programów studiów magisterskich, z siedmiu szkół. Uniwersytet wystarczająco mały, aby pozwolić ci poczuć się zauważonym i wystarczająco duży, aby przyciągnąć historyczne postacie do kampusu, aby zaangażować naszą społeczność w ważne sprawy. American University jest znany z przygotowywania pokoleń uczonych, którzy idą dalej, aby stać się krajowymi i międzynarodowymi liderami publicznymi i agentami zmian w całej naszej globalnej społeczności.

  • Mesa, Stany Zjednoczone

  Jakie są Twoje przyszłe marzenia i cele? Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany nauką języka angielskiego, zdobyciem stopnia naukowego, czy przeniesieniem się na czteroletni uniwersytet, naszym priorytetem jest pomoc w osiągnięciu sukcesu! Mesa Community College, uznana za jedną z najlepszych 150 uczelni w Stanach Zjednoczonych, jest przyjazną, globalną społecznością przyciągającą studentów z prawie 60 krajów na całym świecie!

  • Orlando, Stany Zjednoczone

  University of Central Florida (UCF) College of Business jest liderem w nowej generacji biznesu i edukacji. Założona w 1968 roku, UCF College of Business oferuje stopnie naukowe na poziomie licencjackim, magisterskim, doktoranckim i wykonawczym, z których wszystkie są akredytowane przez Association to Advance Collegiate Schools of Business International (AACSB) i Southern Association of Colleges and Schools (SACS).

  • Utica, Stany Zjednoczone
  • Albany, Stany Zjednoczone

  State University of New York Polytechnic Institute (SUNY Poly) oferuje najwyższej klasy, niedrogie programy akademickie, które są w pełni online. Rozszerzający się katalog internetowych programów studiów SUNY Poly został zaprojektowany z myślą o elastyczności, dzięki czemu studenci mogą brać udział w zajęciach w dowolnym miejscu i czasie, gdy ma to sens w ich harmonogramie. Oferujemy wiele programów online o wysokim popycie, w tym MBA, księgowość, cyberbezpieczeństwo, analizę danych, informatykę zdrowotną, technologię projektowania informacji i wiele innych. Znany ze swojego innowacyjnego przygotowania do kariery, SUNY Poly stale zajmuje wysokie miejsca w kategoriach Regional Universities North w corocznych rankingach US News & World Report. Studenci SUNY Poly mają nie tylko dostęp do światowej klasy edukacji, ale także kursy są dla nich dostępne w przystępnej cenie, w tym zniżki dla wielu studentów zapisanych do naszych programów online.