Keystone logo
Singapur

Nauka MBA w Singapur 2024

Ucz się w Singapur

Zarabianie Biznesu wykształcenie w Singapurze w 2010 roku pochwalił o system edukacji światowy poziom i jest zalecana do pochwały przez brytyjskiego ministra edukacji, Singapur spędza prawie 20 procent swojego rocznego budżetu krajowego na wykształceniem podstawowym i wyższym. Studenci mogą uzyskać dyplom biznesowe w jednej z kilku krajowych uniwersytetów w Singapurze oferuje studia licencjackie, magisterskie 'ów i doktorskie. Publicznych, prywatnych i zagranicznych uniwersytetów istnieją, jak również z Chicago Business School i Technische Universität München, zapewniając stopni biznesowych dla międzynarodowych studentów, Singapur i. Specjalistyczne czteroletnie stopni biznesowych należą Bachelor of Arts w administracji, zarządzania, Enrepreneurship i międzynarodowego biznesu. Doktorat stopni biznesu studenci mogli uzyskać stanowiska na uczelni jako instruktorzy lub jako liderzy badawczych.Singapur jest również znana jego stosowanie się do "", merytokracji ideologię podstawową do systemu edukacji, który identyfikuje najlepszych studentów oraz przygotowuje ich do stanowisk kierowniczych. Studenci wykazują doskonałe rekordy wydajności akademickich są zazwyczaj udzielane dopuszczenie do specjalnych programów studiów, które zrezygnować lub ograniczyć czesnego. Czesne Koszt stopniu biznesu czterech lat w Singapurze jest wokół mogą różnić się od szkoły do szkoły, ale wiele uniwersytetów oferuje obniżone stawki czesnego dotowanych przez rząd poprzez program o nazwie Program Czesne Grant i liczne stypendia. Dlaczego uzyskać Biznesu wykształcenie w Singapurze? Ze względu na swoją doskonałą edukację, naukę i subsydiowane możliwości szybko rozwijająca się gospodarka, Singapore oferuje wyjątkowe możliwości naukowych i zatrudnienia dla posiadaczy stopni biznesu następujące dyplomowy.Ponadto, Singapur konsekwentnie plasuje się wysoko na jakość z eksploatacji indeksów, z turystyka, biotechnologia i produkcja przemysłowa wspieranie jej ponadprzeciętnych dochodów per capita. Dzięki otwartej gospodarki i potężny obecności w sektorze przemysłowym i usługowym, Singapur prezentuje różnorodne możliwości zatrudnienia dla studentów stopni biznesowych poszukujących pozycje, które oferują wiele możliwości rozwoju. Biznes głównych mogą również znaleźć pozycje w dziedzinach tak różnych jak administracji ochrony zdrowia, logistyki, reklamy i programy opieki społecznej.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  1867
 • Udział mediów

  51
 • Abonament internetowy

  31
 • Transport lokalny

  88

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  7
 • Bilet do kina

  10
 • Kufel lokalnego piwa

  7

O Singapur

Republika Singapuru jest oficjalnie wyspa-państwo położone w Azji Południowo-Wschodniej niecałe 100 km na północ od równika. Składa się z jednej dużej wyspie (tzw udniowej Pulua Ujong w malezyjskie) i ponad 60 mniejszych wysp, Singapur jest głównym światowym centrum handlowe, które twierdzi, trzeci co do wielkości PKB na mieszkańca wśród wszystkich krajów świata. Prawie 75 procent ludności Singapore 's jest chiński, z Indianami, Euroazjaci i Malajów, zawierających inne 25 procent. Ze względu na Singapore 's szybkiego wynurzania do dobrobytu gospodarczego, obecnie identyfikowane jako "" moc w średnim kraju wykazującego znaczny wpływ na sprawy światowe.

Wymagania dotyczące wizy

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

Legitymacja studencka

Cena i waluta

SGD 90

Opłata manipulacyjna w wysokości S$30 jest wymagana za każdy wniosek złożony do Singapurskiego Urzędu Imigracyjnego & Checkpoints Authority (ICA). Opłata jest bezzwrotna niezależnie od wyniku aplikacji lub jeśli aplikacja zostanie wycofana po złożeniu.

Opłata w wysokości S$60 jest płatna, gdy wybrany wnioskodawca dopełni formalności przy wydawaniu Student's Pass w ICA.

Opłaty są zależne od kraju i mogą ulec zmianie.

Kto może ubiegać się o wizę?

Wszyscy studenci zagraniczni muszą posiadać Student Pass, aby móc podjąć studia wyższe w Singapurze. Aby uzyskać Singapore Student Pass, musisz najpierw otrzymać propozycję przyjęcia na program studiów stacjonarnych w Institute of Higher Learning (IHL) w Singapurze.

Student Pass przysługuje Ci tylko wtedy, gdy zostałeś przyjęty na studia stacjonarne. Jeśli chcesz podjąć studia w niepełnym wymiarze godzin lub zajęcia wieczorowe, nie będziesz mógł skorzystać z Student Pass.

Gdzie można złożyć wniosek?

Karnet Studencki Aplikacja On-Line & System rejestracji (SOLAR)

Aby ubiegać się o Student Pass, należy złożyć wniosek w oficjalnym systemie rejestracji -- Student's Pass On-Line Application & Registration (SOLAR).

Witryna:

Jak złożyć wniosek?

Przed złożeniem wniosku o wydanie legitymacji studenckiej przez SOLAR, uczelnia, do której zostałeś przyjęty, musi Cię zarejestrować w systemie rejestracji. Po zarejestrowaniu przez instytut w systemie SOLAR, należy złożyć eForm 16. Przed zalogowaniem się na swoje konto w systemie SOLAR należy posiadać następujące dane:

 • Powiadomienie o rejestracji z SOLAR z nazwą użytkownika i hasłem dostarczonym przez IHL
 • Dokumenty podróżne i dane paszportowe, w tym numer paszportu i jego ważność
 • Twój osobisty adres e-mail
 • Jedna aktualna kolorowa fotografia wielkości paszportu

Po złożeniu eForm 16, następnie należy wziąć kopię wydruku formularza, aby złożyć go w jednostce Student Pass - Immigration & Checkpoints Authority (ICA). Jest to jedna z ważnych formalności, które należy dopełnić w celu wydania Singapurskiej Legitymacji Studenckiej.

Musisz zapewnić urząd imigracyjny, że przez cały czas będziesz przebywać w Singapurze z ważną legitymacją studencką.

Dokumenty wymagane do otrzymania wizy studenckiej do Singapuru:

 • Twój ważny paszport. Należy przedstawić kopię poszczególnych stron paszportu
 • Należy mieć przy sobie kartę wyjazdu/przyjazdu przyznawaną przy wjeździe do Singapuru. Jeśli przebywałeś w Singapurze na innej przepustce długoterminowej, musisz mieć przy sobie również tę przepustkę;
 • Jedno aktualne kolorowe zdjęcie paszportowe (wykonane na białym tle);
 • Wydruk formularza eForm 16 złożonego za pośrednictwem SOLAR (należycie podpisany przez wnioskodawcę);
 • Jeśli Twoje dokumenty są w języku ojczystym, musisz uzyskać oficjalne tłumaczenie na język angielski.
 • Kopia pisma o zatwierdzeniu wstępnym; oraz
 • Orzeczenie lekarskie w przepisowym formacie (dostępne na stronie internetowej ICA).

Przy składaniu wniosku upewnij się, że sprawozdania laboratoryjne nie są starsze niż trzy miesiące od daty wystawienia. W przypadku niespełnienia wymogu medycznego, nie zostanie Ci przyznana legitymacja studencka.

Kiedy należy złożyć wniosek?

Ogólnie rzecz biorąc, rozpatrzenie wizy studenckiej w Singapurze trwa około czterech tygodni. Jednak niektóre aplikacje mogą trwać dłużej, jeśli wydział imigracyjny wymaga od Ciebie dodatkowych dokumentów lub informacji. W takich sytuacjach zostaniesz powiadomiony poprzez system SOLAR.

Nowe wnioski o wydanie Student Pass należy składać co najmniej miesiąc przed rozpoczęciem kursu i nie dłużej niż przez dwa miesiące.

Czas rozpatrywania spraw wynosi zazwyczaj od 2 do 4 miesięcy w przypadku spraw, w których wymagane są wywiady.

Czas przetwarzania

4 Weeks

Możliwości pracy

Studenci zagraniczni, którzy podczas studiów nie pracują dłużej niż 16 godzin tygodniowo, są zwolnieni z obowiązku ubiegania się o pozwolenie na pracę. Zaleca się jednak sprawdzenie możliwości pracy przyznanych przez Twoją instytucję.

Studenci międzynarodowi nie muszą ubiegać się o pozwolenie na pracę, jeśli chcą pracować w Singapurze podczas wakacji.

Pozwolenie na pracę może również zależeć od instytucji, w której studiujesz.

Listę zatwierdzonych instytucji można znaleźć tutaj: https://www.mom.gov.sg/passes-and-permits/work-pass-exemption-for-foreign-students

Godzin na tydzień

0

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Wniosek o wizę może zostać odrzucony, jeśli nie uczęszczasz na kurs w pełnym wymiarze godzin w uznanej instytucji edukacyjnej, nie masz odpowiedniego wykształcenia, jeśli Twoje formularze nie są prawidłowo wypełnione lub jeśli dokumenty uzupełniające nie są poprawne.