Keystone logo
Niemcy

Najlepsze uniwersytety dla MBA Programy w Niemcy 2023

Liczba instytucji: 244
  • Potsdam, Niemcy

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Augsburg, Niemcy

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Riedlingen, Niemcy

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Potsdam, Niemcy
  • Berlin, Niemcy

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kraków, Polska
  • Freiberg, Niemcy
  • + 1 jeszcze

  EIT RawMaterials Academy - RaVeN oferuje studentom unikalną możliwość nauki w dynamicznym środowisku, skupiając się na rzeczywistych wyzwaniach. Przyznawany przez EIT (Europejski Instytut Innowacji i Technologii), organ Unii Europejskiej, EIT Label jest certyfikatem jakości, który jest przyznawany tylko doskonałym programom edukacyjnym na poziomie magisterskim i doktoranckim.

  • Berlin, Niemcy

  Instytut BIMM to społeczność. To miejsce, do którego należą ludzie kreatywni. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w dostarczaniu edukacji w sektorze kreatywnym, wiemy gdzie i jak otworzyć drzwi do Twojej przyszłości. Nasze programy studiów obejmują świat muzyki, filmu i aktorstwa, i przygotowują Cię do udanej i trwałej kariery w branży twórczej. Dzięki kursom prowadzonym w języku angielskim i studentom z całego świata, przygotowujemy Cię do pracy w międzynarodowym przemyśle. Nasi renomowani wykładowcy są aktywnymi postaciami w branży i mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem, które zasila twoje studia akademickie. Oprócz wykładów i samouczków organizujemy szereg kursów mistrzowskich z gigantami branży - więc masz okazję usłyszeć bezpośrednio od ludzi, których najbardziej podziwiasz. Będziesz miał dostęp do obiektów o standardzie przemysłowym, niezliczonych profesjonalnych połączeń i niezrównanych możliwości doświadczenia zawodowego w najbardziej ekscytujących organizacjach twórczych i firmach w Niemczech. Z Berlinem jako naszym domem, studiujesz w sercu najważniejszego ośrodka twórczego w Niemczech z możliwościami współpracy w świecie filmu, muzyki i teatru.

  • Oldenburg, Niemcy

  Department of Computing Science Uniwersytetu w Oldenburgu spogląda w przeszłość na ponad 35 lat kształcenia we wszystkich dziedzinach informatyki i nauk obliczeniowych. Znane na całym świecie badania Oldenburga w zakresie energii - nie tylko w dziedzinie informatyki energetycznej - mają ponad 30-letnią historię, która charakteryzuje się interdyscyplinarną wymianą z innymi miejscami uniwersyteckimi w Dolnej Saksonii, Niemczech i za granicą oraz różnymi ośrodkami naukowymi. Prace z zakresu przedmiotu "Inteligentne Systemy Energetyczne" na Uniwersytecie w Oldenburgu należą do ścisłej czołówki.

  • Oldenburg, Niemcy
  • Stavanger, Norwegia

  Europejski Master in Migration and Intercultural Relations (EMMIR) jest pierwszym afrykańsko-europejsko-azjatyckim kursem magisterskim Erasmus Mundus w zakresie studiów migracyjnych i jest wspólnie prowadzony przez trzech afrykańskich, czterech europejskich i dwóch azjatyckich partnerów, ułatwionych przez szerszą sieć partnerów stowarzyszonych. EMMIR to wyjątkowy program studiów koncentrujący się na migracji poprzez podejście międzykulturowe, wyposażający studentów w głębokie umiejętności teoretyczne i metodologiczne w zakresie studiów migracyjnych i zachęcający ich do prowadzenia badań terenowych głównie w kontekstach afrykańskich, azjatyckich i europejskich. Jest zaprojektowany jako multidyscyplinarny dwuletni program magisterski (120 ECTS), który zajmuje się ważnymi współczesnymi kwestiami we wciąż powstającej dziedzinie nauki.

  • Reutlingen, Niemcy

  W międzynarodowym środowisku edukacyjnym kształcimy przyszłych liderów, którzy będą odpowiedzialnie kształtować naszą globalną gospodarkę i społeczeństwo. ESB Business School jest częścią publicznego, finansowanego przez państwo Uniwersytetu Reutlingen i od czterdziestu lat wyznacza standardy w edukacji i szkoleniu młodych liderów w międzynarodowej administracji biznesowej i inżynierii biznesowej. W pobliżu Stuttgartu ESB Business School znajduje się w dobrze prosperującym regionie, w którym działa wielu globalnych graczy, np. z branży motoryzacyjnej lub inżynierii mechanicznej.

  • Rotterdam, Niderlandy
  • Bilbao, Hiszpania
  • + 5 jeszcze

  Europejski Uniwersytet Miast Postindustrialnych (UNIC) został utworzony w 2020 roku w celu zaoferowania edukacji integracyjnej dla nowej generacji studentów. Sojusz 10 europejskich uniwersytetów z siedzibą w miastach poprzemysłowych, finansowany przez Komisję Europejską, współpracuje z instytucjami miejskimi w celu zapewnienia, że kwestie miejskie są uwzględniane w nauczaniu i badaniach w sposób, który jest dostępny i integrujący dla wszystkich uczących się. Sojusz uruchamia pierwszy wspólny stopień magisterski w 2023 roku i szuka studentów, którzy posuną naprzód transformacje postindustrialne swoich miast i staną się wysoko wykwalifikowanymi absolwentami w nowych dyscyplinach naukowych, które odpowiadają na potrzeby zmieniającej się gospodarki w Europie i na całym świecie.

  • Fürth, Niemcy

  Jesteśmy częścią SRH, firmy zajmującej się edukacją i zdrowiem, która od ponad 50 lat prowadzi ludzi na ich ścieżce edukacyjnej. Każdy uczy się inaczej. Naszym zadaniem jest więc zapewnienie indywidualnego wsparcia każdej osobie, umożliwiając jej stworzenie warunków do udanego życia.

  • Poitiers, Francja
  • Iași, Rumunia
  • + 5 jeszcze

  Europejski Kampus Uniwersytetów Miejskich (EC2U) jest wielokulturowym i wielojęzycznym sojuszem składającym się z siedmiu od dawna działających, prowadzących edukację i badania naukowe, zaangażowanych lokalnie i globalnie uniwersytetów z czterech różnych regionów Unii Europejskiej: Uniwersytetu w Coimbrze, Uniwersytetu w Iași, Uniwersytetu w Jenie, Uniwersytetu w Pawii, Uniwersytetu w Poitiers (koordynatora), Uniwersytetu w Salamance i Uniwersytetu w Turku. Ambicją Sojuszu jest stworzenie innowacyjnej przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ mobilności pomiędzy siedmioma uczelniami i miastami stowarzyszonymi.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Esch-sur-Alzette, Luksemburg
  • + 6 jeszcze

  Konsorcjum europejskich uniwersytetów opracowało nowy i innowacyjny paneuropejski program EUMaster4HPC, skupiający się na rozwiązaniach wysokowydajnych. EUMaster4HPC łączy głównych graczy w edukacji HPC w Europie, aby wyszkolić następną generację wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych ekspertów HPC, którzy będą napędzać europejską transformację cyfrową. EUMaster4HPC opiera się na innowacyjnych programach i paradygmatach nauczania, doskonałości akademickiej, światowej klasy ekspertach HPC, dostępie do centrów superkomputerowych i silnym wsparciu przemysłu.

  • Ulm, Niemcy

  Ulm University jest wiodącym ośrodkiem nauki, nauczania, badań i transferu. Od momentu powstania w 1967 roku jako uniwersytet „pod jednym dachem”, imponująco rozwinął się w tętniące życiem międzynarodowe centrum innowacji i wiedzy.

  • Berlin, Niemcy

  FUBiS to intensywny program akademicki Freie Universität Berlin, w ramach którego studenci mogą zdobywać punkty, które mogą być wliczane do ich stopni naukowych w macierzystych instytucjach. Sesje FUBiS trwają od 3 do 6 tygodni i odbywają się zarówno latem, jak i zimą.