Keystone logo
Korea Południowa

Nauka MBA w Korea Południowa 2024

Ucz się w Korea Południowa

Jaki rodzaj studiów biznesowych Programy dostępne są w Korei Południowej? Studentów, w tym studentów, może zarejestrować się w różnych programach w Korei Południowej. Kraj ma wiele szkół na poziomie uniwersyteckim, że studenci mogą ubiegać się. T Istnieje szereg programów dla studentów w tych dziedzinach. Dotyczy to zarówno tradycyjne programy MBA i programów Executive MBA. Niektórzy studenci zapisać się na edukacji licencjackich, jak również, aby zdobyć tytuł licencjata 's. Większość programów Bachelor 's stopnia potrwać od trzech do pięciu lat, aby zakończyć natomiast programy MBA są spełnione w ciągu roku lub dwóch lat. To zależy od sposobu przebiegu ucznia i rodzajów zajęć studenci biorą. Programy w międzynarodowym biznesu, finansów, zarządzania i administracji są popularne wśród studentów. Ile to kosztuje, aby zapisać się w Business Studies Programy w Korei Południowej?Szkoły Korei Południowej są dostępne dla studentów, ale w znacznie wyższej cenie niż szkół dla studentów krajowych. Koszty wydają się być znacznie bardziej przystępne niż większość Europejskiej, USA i innych krajach zachodnich. Studenci będą uczyć się więcej o kosztach po zastosowaniu, ponieważ różni się od jednej szkoły do ​​drugiej, a pomiędzy programami. Najczęściej uczniowie będą musieli zastosować i uzyskać wstęp do szkoły przed organizacji podróży. Uniwersytety pracy przez służby imigracyjne, aby ułatwić ten proces. Jakie są możliwości po ukończeniu studiów ekonomicznych Programy w Korei Południowej? Studenci, którzy pomyślnie zarobić MBA często są cenne w wielu z kraju firm 's. Choć wiele więcej studentów domowe są zapisani w szkolnictwie wyższym niż w roku dziś przeszłości, wciąż jest luka dla wykwalifikowanych specjalistów.Są to często możliwości dla absolwentów w wielu dużych firm, które dominują sektor przedsiębiorstw gospodarki Seul 's i, w tym w technologii, finansów, biznesu i globalnego stanowiska, które wydają się być najbardziej pożądane.

Zmień walutę

Podstawowy miesięczny koszt utrzymania

 • Wynajem we wspólnym mieszkaniu

  476
 • Udział mediów

  52
 • Abonament internetowy

  20
 • Transport lokalny

  42

Przykładowy koszt stylu życia

 • Zestaw fastfood

  6
 • Bilet do kina

  10
 • Kufel lokalnego piwa

  3

O Korea Południowa

Korea Południowa zapewnia wiele korzyści dla studentów międzynarodowych. Kraj położony w Azji Wschodniej na Półwyspie Koreańskim, jest domem dla około 50 milionów ludzi. Około połowa z nich mieszka w okolicach Seulu metra, co czyni go drugim co do wielkości obszar metra na świecie. Kraj ma długą historię, która sięga do okresu paleolitu. Niemniej jednak, kraj stał się bardzo nowoczesny w ostatnich dziesięcioleciach, napędzany przez wiele firm technologicznych. Dla tych, którzy badają działalność, Korea Południowa może być idealnym miejscem do tego na całym świecie dla wszystkich tych powodów.

Wymagania dotyczące wizy

 1. D-2: Wiza na regularny program edukacyjny. Ta wiza jest przeznaczona dla każdego studenta zapisującego się na studia licencjackie, magisterskie lub doktoranckie w gimnazjum, na uniwersytecie lub w szkole wyższej.
 2. D-4: Wiza na szkolenie ogólne. Ta wiza jest przeznaczona dla każdej osoby uczęszczającej do szkoły językowej prowadzonej przez uniwersytet, kwalifikowanego instytutu edukacyjnego lub innego instytutu innego niż akademicki instytut badawczy.

Jakiej wizy potrzebujesz?

Nazwa wizy

D-2; D-4

Cena i waluta

EUR 50

W przypadku obu wniosków wizowych pobierana jest opłata w wysokości około 30-50 EUR. Wiza wielokrotnego wjazdu jest droższa od wizy jednokrotnego wjazdu. Opłaty wizowe różnią się w zależności od kraju zamieszkania i mogą ulec zmianie. Obywatele niektórych krajów (na przykład Niemiec) mogą nie musieć wnosić opłaty za wniosek wizowy.

Kto może ubiegać się o wizę?

Wszyscy międzynarodowi studenci będą musieli ubiegać się o wizę studencką, aby studiować w Korei Południowej.

Gdzie można złożyć wniosek?

ambasada lub konsulat Republiki Korei

Wszyscy studenci międzynarodowi mieszkający poza Koreą będą musieli ubiegać się o wizę studencką w ambasadzie lub konsulacie Republiki Korei. O wizę należy ubiegać się osobiście w ambasadzie koreańskiej swojego kraju.

Witryna:

Jak złożyć wniosek?

Aby studiować za granicą w Korei, musisz zdobyć wizę przed wjazdem do kraju. Proces ten nie jest trudny, ale ważne jest, aby mieć wszystkie niezbędne dokumenty. Twoja uczelnia może pomóc Ci w procesie wizowym, więc zapytaj w swoim biurze międzynarodowym, jakie są Twoje kolejne kroki w uzyskaniu wizy po przyjęciu Cię na studia. Zazwyczaj będziesz musiał dostarczyć:

 • Formularz zgłoszeniowy
 • Paszport
 • Kserokopię paszportu
 • Kolorowe zdjęcie (3,5 x 4.5 cm)
 • Kopia certyfikatu rejestracji działalności gospodarczej uczelni koreańskiej
 • List akceptacyjny z uczelni koreańskiej
 • Dowód finansów pokrywających koszty utrzymania w trakcie semestru w Korei
 • List polecający z uczelni macierzystej
 • Dokument potwierdzający ukończenie jednego lub więcej semestrów na uczelni macierzystej (tj.
 • Studenci z Chin mogą być zobowiązani do przedstawienia historii swojej rodziny

Po przyjeździe do Korei należy również złożyć wniosek o kartę pobytu dla cudzoziemców. Karta ta umożliwi Państwu wyjazdy zagraniczne podczas semestru w Korei. Uczelnia przyjmująca pomoże Ci zdobyć Kartę po przyjeździe.

Należy pamiętać, że zgodnie z oficjalnymi wskazówkami Hankuk University of Foreign Studies, należy opuścić Koreę w ciągu 1 tygodnia od daty zakończenia semestru, w przeciwnym razie zostaniesz mocno ukarany przez koreański Immigration.

Kiedy należy złożyć wniosek?

Złóż wniosek o wizę studencką natychmiast po otrzymaniu oficjalnego listu akceptacyjnego z Korei.

Wiza studencka do Korei może być ważna maksymalnie przez dwa lata.

Czas przetwarzania

Możliwości pracy

Studenci posiadający wizę D-2 i D-4 mogą podjąć pracę w niepełnym wymiarze godzin, o ile zezwala na to instytucja edukacyjna. Jednak w większości przypadków należy pozostać przez 6 miesięcy w Korei, zanim otrzyma się pozwolenie na pracę. Po upływie 6 miesięcy należy zwrócić się do swojej uczelni o list dający pozwolenie na pracę w niepełnym wymiarze godzin. Dla celów prawnych student musi uzyskać licencję z biura imigracyjnego, aby być legalnie uznanym za osobę pracującą na część etatu.

Godzin na tydzień

0

Dlaczego potrzebujesz tego typu wizy?

Wniosek o wizę może zostać odrzucony, jeśli nie będziesz w stanie wykazać dowodów na posiadanie wymaganych środków finansowych lub jeśli przedstawisz nieprawidłowe lub niekompletne dokumenty.