Keystone logo
Hiszpania

Najlepsze uniwersytety dla MBA Programy w Hiszpania 2023

Liczba instytucji: 256
  • Barcelona, Hiszpania

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, Hiszpania

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Pozuelo de Alarcón, Hiszpania

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, Hiszpania

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Madrid, Hiszpania

  Jeśli to czytasz, to pewnie dlatego, że coś w naszej Uczelni przykuło Twoją uwagę. Być może już wiesz, że jesteśmy częścią największej i najbardziej tradycyjnej prywatnej instytucji edukacyjnej w Hiszpanii, CEU, założonej w 1933 roku przez Katolickie Stowarzyszenie Propagandystów (ACdP). We Wspólnocie Madrytu, byliśmy pierwszymi, którzy zaoferowali nowy sposób rozumienia i zarządzania szkolnictwem wyższym, najpierw jako University College, a od 1933 roku jako prywatny Uniwersytet. Ponad 85 lat później nasza pionierska postawa nadal odciska swoje piętno na wszystkim, co robimy. Przekonasz się o tym, gdy tylko nas poznasz.

  • Lahti, Finlandia
  • Madrid, Hiszpania
  • + 1 jeszcze

  EIT RawMaterials Academy - MEITIM oferuje studentom wyjątkową okazję do nauki w dynamicznym środowisku, koncentrując się na rzeczywistych wyzwaniach. Przyznawany przez EIT (Europejski Instytut Innowacji i Technologii), organ Unii Europejskiej, EIT Label jest certyfikatem jakości, który jest przyznawany tylko doskonałym programom edukacyjnym na poziomie magisterskim i doktoranckim.

  • Barcelona, Hiszpania

  ELISAVA, Barcelona School of Design and Engineering, promuje edukację, wiedzę i badania w dziedzinie projektowania, inżynierii i komunikacji. Z ponad 50-letnim doświadczeniem, wyszkoliła ponad 17 000 studentów i ugruntowała swoją pozycję jako jedna z wiodących szkół na świecie. Szkoła współpracuje z firmami, instytucjami i organizacjami pozarządowymi o międzynarodowym prestiżu, aby zaoferować edukację uniwersytecką, która przygotowuje studentów do stawienia czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom. ELISAVA szkoli specjalistów z umiejętnością projektowania i tworzenia produktów, usług i środowisk, które poprawiają społeczeństwo.

  • Santander, Hiszpania

  Napędzany przez kreatywność intelektualną i krytyczne myślenie od 1932 roku, studenci w UIMP poszerzyli horyzonty i przyczynili się do przesunięcia świata do przodu. Naszą misją jest promowanie kultury i nauki, wspieranie kontaktów międzynarodowych i międzyregionalnych, wymiany naukowej i kulturalnej, a także prowadzenie zaawansowanych i specjalistycznych badań naukowych. Kursy letnie są punktem kulminacyjnym naszej bieżącej działalności akademickiej i czynią nas pionierskim ośrodkiem uniwersyteckim w Hiszpanii. Santander jest tradycyjną bazą akademicką, chociaż wiele innych działań jest organizowanych i odbywa się w naszych innych kampusach. Ponadto uczelnia jest pionierem w Hiszpanii w organizowaniu kursów języka i kultury hiszpańskiej dla obcokrajowców. Organizujemy również kursy immersyjne języka angielskiego dla uczniów i nauczycieli tego języka, we współpracy z Ministerstwem Edukacji i VET. Ponadto uczymy Oficjalne Programy Podyplomowe zgodne z Europejskim Obszarem Szkolnictwa Wyższego, które prowadzą do akredytowanych stopni magisterskich i doktoranckich w całej Hiszpanii. Z kolei my oferujemy akredytowane programy studiów podyplomowych specyficznych dla UIMP.

  • Valencia, Hiszpania

  ValgrAI (Valencian Graduate School and Research Network of Artificial Intelligence) to fundacja non-profit złożona z Generalitat Valenciana, pięciu publicznych uniwersytetów regionu Walencji (UV, UPV, UA, UJI i UMH) i firm, koordynuje szkolenia i badania AI w Comunitat Valenciana, aby odpowiedzieć na potrzeby technologiczne firm i promować tworzenie nowych talentów w sztucznej inteligencji (AI), aby odnowić model produkcji regionu Walencji.

  • Rotterdam, Niderlandy
  • Bilbao, Hiszpania
  • + 5 jeszcze

  Europejski Uniwersytet Miast Postindustrialnych (UNIC) został utworzony w 2020 roku w celu zaoferowania edukacji integracyjnej dla nowej generacji studentów. Sojusz 10 europejskich uniwersytetów z siedzibą w miastach poprzemysłowych, finansowany przez Komisję Europejską, współpracuje z instytucjami miejskimi w celu zapewnienia, że kwestie miejskie są uwzględniane w nauczaniu i badaniach w sposób, który jest dostępny i integrujący dla wszystkich uczących się. Sojusz uruchamia pierwszy wspólny stopień magisterski w 2023 roku i szuka studentów, którzy posuną naprzód transformacje postindustrialne swoich miast i staną się wysoko wykwalifikowanymi absolwentami w nowych dyscyplinach naukowych, które odpowiadają na potrzeby zmieniającej się gospodarki w Europie i na całym świecie.

  • Alcoi, Hiszpania
  • Gandia, Hiszpania
  • + 1 jeszcze

  Według Academic Ranking of World Universities (ARWU), znanego jako ranking szanghajski, Universitat Politècnica de València jest najlepszą hiszpańską uczelnią technologiczną w Hiszpanii. Obecnie ma 25 400 studentów, 3600 nauczycieli i naukowców oraz 1400 pracowników administracji i usług, rozmieszczonych w trzech kampusach zlokalizowanych w miastach Alcoy, Gandia i Walencja. UPV uczy 40 stopni i 13 podwójnych stopni; 90 uniwersyteckich tytułów magisterskich i podwójnych stopni magisterskich oraz 30 programów doktoranckich. 72% studentów UPV pracuje już rok po ukończeniu studiów. A to w dużej mierze zasługa staży w firmach, które są płatne. Instytucja utrzymuje ponad tysiąc umów umożliwiających wymianę studentów z innymi uczelniami europejskimi i latynoamerykańskimi, Stanami Zjednoczonymi, Kanadą, Australią, Chinami czy Japonią. Jest szóstym w Europie otrzymanym Erasmusem, spośród łącznie 4500 instytucji uczestniczących w programie. W swojej nieco ponad 50-letniej historii UPV wydało około 145 000 publikacji naukowych. Jest krajowym liderem pod względem liczby patentów i jedną z hiszpańskich instytucji akademickich, która uzyskuje największe dochody z działalności badawczej.

  • Poitiers, Francja
  • Iași, Rumunia
  • + 5 jeszcze

  Europejski Kampus Uniwersytetów Miejskich (EC2U) jest wielokulturowym i wielojęzycznym sojuszem składającym się z siedmiu od dawna działających, prowadzących edukację i badania naukowe, zaangażowanych lokalnie i globalnie uniwersytetów z czterech różnych regionów Unii Europejskiej: Uniwersytetu w Coimbrze, Uniwersytetu w Iași, Uniwersytetu w Jenie, Uniwersytetu w Pawii, Uniwersytetu w Poitiers (koordynatora), Uniwersytetu w Salamance i Uniwersytetu w Turku. Ambicją Sojuszu jest stworzenie innowacyjnej przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ mobilności pomiędzy siedmioma uczelniami i miastami stowarzyszonymi.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Esch-sur-Alzette, Luksemburg
  • + 6 jeszcze

  Konsorcjum europejskich uniwersytetów opracowało nowy i innowacyjny paneuropejski program EUMaster4HPC, skupiający się na rozwiązaniach wysokowydajnych. EUMaster4HPC łączy głównych graczy w edukacji HPC w Europie, aby wyszkolić następną generację wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych ekspertów HPC, którzy będą napędzać europejską transformację cyfrową. EUMaster4HPC opiera się na innowacyjnych programach i paradygmatach nauczania, doskonałości akademickiej, światowej klasy ekspertach HPC, dostępie do centrów superkomputerowych i silnym wsparciu przemysłu.

  • Barcelona, Hiszpania

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Barcelona, Hiszpania

  LABASAD to wiodąca internetowa szkoła sztuki i projektowania, położona w samym sercu Barcelony w Hiszpanii. Dostarczamy nasze programy magisterskie za pośrednictwem naszego rewolucyjnego formatu ONLIVE, dzięki czemu możesz uczyć się kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz! Wszystkie nasze programy są w 100% online, a także na żywo, więc jesteśmy szkołą online, ale z duszą twarzą w twarz.