Keystone logo
Gruzja

Najlepsze uniwersytety dla MBA Programy w Gruzja 2024

Liczba instytucji: 26
  • Tbilisi, Gruzja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kutaisi, Gruzja

  Kutaisi International University (KIU) jest najwyżej ocenianym uniwersytetem publicznym w Gruzji i pierwszą ultranowoczesną instytucją szkolnictwa wyższego opartą na kampusie w regionie Kaukazu. Uczelnia zapewnia nowoczesną, szeroko zakrojoną edukację mieszkaniową na równi z wiodącymi instytucjami w USA i Europie. Nauczyciele KIU to profesorowie krajowi i zagraniczni, najwyżej oceniani eksperci w swoich dziedzinach. Zatrudnieni międzynarodowi profesorowie pochodzą głównie z Niemiec, dzięki strategicznemu partnerstwu KIU i TUM International (spółka zależna Politechniki Monachijskiej (TUM)). Naszym honorowym prezesem jest były prezes TUM prof. Wolfgang Herrmann. KIU jest wspierana przez Międzynarodową Fundację Charytatywną CARTU darowizną w wysokości 1 miliarda euro. Celem uczelni jest bycie międzynarodowym centrum edukacji, nauki i technologii w regionie.

  • Tbilisi, Gruzja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Tbilisi, Gruzja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Tbilisi, Gruzja

  Ilia State University został założony w 2006 roku w wyniku zjednoczenia 6 różnych instytutów akademickich o długiej i zróżnicowanej historii. Obecnie Ilia State University jest jedną z wiodących instytucji badawczych i edukacyjnych w Gruzji, której celem jest tworzenie, przekazywanie i stosowanie wiedzy do celów postępu naukowego i rozwoju społecznego na poziomie lokalnym i międzynarodowym. ISU zapewnia niezwykle zaawansowaną społeczność akademicką, w której studenci mogą uczyć się od ekspertów i zdobywać kwalifikacje, których szukają. Ilia State University stanowi szczególne połączenie między studentami i profesorami - wielofunkcyjną instytucją edukacyjną i naukową, w której wspólna praca profesorów, studentów, badaczy i instruktorów tworzy jednolitą przestrzeń dla szkolnictwa wyższego i badań.

  • Tbilisi, Gruzja

  Tbilisi State Medical University ( TSMU ) jest głównym ośrodkiem wyższego szkolnictwa medycznego w Gruzji o prawie stuletniej historii. Warto podkreślić, że tysiące absolwentów naszej uczelni kontynuuje karierę zawodową w wielu czołowych klinikach i instytucjach w Gruzji, Europie i na świecie.

  • Tbilisi, Gruzja

  Sokhumi State University to pierwsza uczelnia wyższa autonomicznej republiki Abchazji - bezpośredni następca prawny Państwowego Instytutu Pedagogicznego Sokhumi. To wielowiekowa szkoła, która niesie gruzińskie tradycje edukacyjne, narodowe i powszechnie uznawane wartości, które decydują o trwałości systemów wielokulturowych.

  • Tbilisi, Gruzja

  Tbilisi Open University ( TOU ) to wysoko oceniana instytucja oferująca studia licencjackie, magisterskie i jednoetapowe programy medyczne w 4 szkołach i kursach wielostopniowych.

  • Batumi, Gruzja

  Batumi Navigation Teaching University ( BNTU ) to otwarte społeczeństwo i system edukacji, który opiera się na zasadach wolności instytucjonalnej.

  • Batumi, Gruzja

  Batumi Art Teaching University jest wiodącym ośrodkiem edukacyjnym w sferze artystycznej. Batumi Art University jest jedyną wyższą uczelnią artystyczną, która jednocześnie prowadzi zajęcia dydaktyczne we wszystkich czterech kierunkach: teatrze, kinie, muzyce i sztukach wizualnych.

  • Tbilisi, Gruzja

  Tbilisi Humanitarian Teaching University to uczelnia wyższa - uczelnia dydaktyczna, która realizuje programy szkolnictwa wyższego z zakresu edukacji humanitarnej, nauk społecznych, prawa, zarządzania biznesem i medycyny.

  • Tbilisi, Gruzja

  Priorytetem Uniwersytetu Sulkhan-Saba Orbeliani ( sabauni ) jest stworzenie środowiska akademickiego odpowiedniego do osobistych zainteresowań i zdolności studentów oraz harmonijnego dla ich rozwoju intelektualnego i osobistego.

  • Gori, Gruzja

  Gori State Teaching University przygotowuje konkurencyjnych specjalistów wyposażonych w wiedzę teoretyczną, metodologiczną i praktyczną, zorientowanych na lokalny i międzynarodowy rynek pracy, którzy swoim stylem życia i udanymi działaniami będą promować przejście nowoczesnego społeczeństwa do wysoko rozwiniętego, sprawiedliwego społeczeństwo demokratyczne, moralne i wysoce świadome.

  • Tbilisi, Gruzja

  Agricultural University of Georgia ( AUG ) to wieloprofilowa niepaństwowa uczelnia wyższa specjalizująca się w naukach rolniczych i przyrodniczych, założona przez organizację charytatywną non-profit - Fundusz Wiedzy.

  • Kutaisi, Gruzja

  Akaki Tsereteli State University to wielopoziomowa instytucja szkolnictwa wyższego, która prowadzi programy akademickie i zawodowe oraz prowadzi aktywną działalność badawczą.