Keystone logo
Francja

Najlepsze uniwersytety dla MBA Programy w Francja 2023

Liczba instytucji: 238
  • Villeurbanne, Francja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Écully, Francja

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 jeszcze

  Połączenie Eurocentrum i Bayswater to nowa era w edukacji międzynarodowej. Nasze wspólne doświadczenie stanowi siłę w dzisiejszym sektorze edukacji międzynarodowej. Z pasją rozwijamy społeczności globalnych myślicieli i odkrywców, w kraju i za granicą - niezależnie od ich historii. Założyliśmy Bayswater Education, ponieważ chcemy, aby młodzi ludzie z każdego środowiska dostawali brzęczyk od odkrywania nowych kultur, poznawania nowych smaków i uczenia się, co jest tam na zewnątrz. Myślimy o nich jako o duchach globalnych, takich jak my sami.

  • Paris, Francja

  Uznany za wiodącą na świecie szkołę animacji, GOBELINS Paris oferuje pełny program nauczania od licencjata do magistra sztuki, program anglojęzyczny i program francuskojęzyczny z podwójnym stopniem, a także roczny program przygotowawczy.

  • Bordeaux, Francja
  • Lyon, Francja
  • + 5 jeszcze

  Od momentu powstania w 1993 roku ESMA oferuje szkolenia z cyklu CG Animation & FX, które stale ewoluują w ścisłej współpracy z profesjonalistami z dziedziny animacji, którzy wspierają nas każdego roku. Ten program szkoleniowy, równoważny z francuskim Bac + 5 poziom (RNCP poziom 7), jest teraz międzynarodowo uznany przez profesjonalny świat i jest wspierany przez największe nazwiska w animacji. Odkryj ten kurs oferowany w naszych kampusach Bordeaux, Lyon, Montpellier, Nantes, Rennes & Toulouse, a także w Montrealu w Kanadzie. Angielska wersja szkolenia dostępna jest w kampusach w Lyonie i Montpellier.

  • Poitiers, Francja
  • Iași, Rumunia
  • + 5 jeszcze

  Europejski Kampus Uniwersytetów Miejskich (EC2U) jest wielokulturowym i wielojęzycznym sojuszem składającym się z siedmiu od dawna działających, prowadzących edukację i badania naukowe, zaangażowanych lokalnie i globalnie uniwersytetów z czterech różnych regionów Unii Europejskiej: Uniwersytetu w Coimbrze, Uniwersytetu w Iași, Uniwersytetu w Jenie, Uniwersytetu w Pawii, Uniwersytetu w Poitiers (koordynatora), Uniwersytetu w Salamance i Uniwersytetu w Turku. Ambicją Sojuszu jest stworzenie innowacyjnej przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ mobilności pomiędzy siedmioma uczelniami i miastami stowarzyszonymi.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Esch-sur-Alzette, Luksemburg
  • + 6 jeszcze

  Konsorcjum europejskich uniwersytetów opracowało nowy i innowacyjny paneuropejski program EUMaster4HPC, skupiający się na rozwiązaniach wysokowydajnych. EUMaster4HPC łączy głównych graczy w edukacji HPC w Europie, aby wyszkolić następną generację wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych ekspertów HPC, którzy będą napędzać europejską transformację cyfrową. EUMaster4HPC opiera się na innowacyjnych programach i paradygmatach nauczania, doskonałości akademickiej, światowej klasy ekspertach HPC, dostępie do centrów superkomputerowych i silnym wsparciu przemysłu.

  • Nancy, Francja

  Mines Nancy jest jedną z najlepszych wyższych szkół inżynierskich (9. najlepsza szkoła inżynierska we Francji) i jest szeroko znana na całym świecie (17., 51. i 76. miejsce w rankingu ARWU). Szkoła dąży do zapewnienia najwyższej jakości edukacji z silnym naciskiem na badania i innowacje. Nasi studenci są szkoleni, aby być innowacyjnymi inżynierami i menedżerami z silnym zapleczem naukowym i humanistycznym, wyposażeni w szeroką wiedzę ekspercką i umiejętność pracy w środowiskach wielokulturowych i radzenia sobie ze złożonymi wyzwaniami dzisiejszego społeczeństwa.

  • La Rochelle, Francja
  • Athens, Grecja
  • + 4 jeszcze

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability to silne partnerstwo między dziewięcioma uniwersytetami, które rozwijają naukę i innowacje w centrum doskonałości w zakresie Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability promuje wspólne europejskie wartości i wzmocnioną tożsamość europejską, łącząc nowe pokolenie Europejczyków, którzy mogą współpracować i pracować w różnych kulturach europejskich, w różnych językach i ponad granicami.

  • La Rochelle, Francja

  EIGSI La Rochelle to ogólna szkoła inżynierska podyplomowa. Szkoła oferuje szkolenia naukowe, humanistyczne, niosąc wiedzę techniczną i zdecydowanie kierując się CSR w wymiarze społecznym, środowiskowym i ekonomicznym. EIGSI ma 1500 uczniów rozsianych po dwóch kampusach w La Rochelle we Francji i Casablance w Maroku. Założona w 1901 roku w Paryżu, EIGSI jest jedną z najstarszych szkół inżynierskich we Francji.

  • Paris, Francja

  American Graduate School in Paris (AGS) oferuje amerykańskie programy szkolnictwa wyższego studentom z całego świata. AGS to mała, elitarna szkoła wyższa, która łączy w sobie wszystkie cechy najwyższej klasy uniwersytetu z kameralnym i wielokulturowym środowiskiem edukacyjnym. AGS specjalizuje się w stosunkach międzynarodowych i dyplomacji, obejmując szeroki zakres tematów, takich jak między innymi zarządzanie organizacjami pozarządowymi, rozwiązywanie konfliktów, polityka środowiskowa i specjalizacje obszarowe (Afryka, Bliski Wschód, Azja i Europa). Szkoła w pełni wykorzystuje swoją strategiczną lokalizację w dużym międzynarodowym mieście, takim jak Paryż, organizując rozmowy gościnne, wizyty i wydarzenia networkingowe. Znakomity wydział AGS składa się z naukowców, byłych ambasadorów i innych praktyków wywodzących się z różnorodnej społeczności paryskiej. Ponad 60 narodowości było reprezentowanych w gronie wykładowców i studentów AGS w ciągu ostatnich dwudziestu pięciu lat, wnosząc wiele perspektyw do klasy i wspierając dialog i zrozumienie, które leżą u podstaw misji szkoły: pokój poprzez edukację.

  • Saint-Martin-d'Hères, Francja

  Grenoble INP - Pagora, UGA, jest finansowaną przez państwo szkołą inżynierską dla absolwentów, specjalizującą się w dziedzinie włókien, materiałów biopochodnych, papieru i mediów drukowanych. Oferuje szkolenia inżynierskie na poziomie magisterskim i oparte na praktykach, przy wsparciu głównych podmiotów przemysłowych i badawczych we Francji i za granicą.

  • Gif-sur-Yvette, Francja

  CentraleSupélec jest instytucją publiczną o statusie ministerialnym, zajmującą się naukami ścisłymi i inżynierią. Karta ta jest wspólna dla Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego, Badań i Innowacji oraz Ministerstwa Gospodarki, Przemysłu i Technologii Cyfrowych.

  • Angers, Francja

  Utworzona 1 stycznia 2020 r. IAE Angers jest uniwersytecką szkołą zarządzania University of Angers. Jest również częścią krajowej sieci IAE France.

  • Paris, Francja
  • Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • + 1 jeszcze

  Założony w 1970 roku Université Paris Pantheon-Assas jest spadkobiercą „La Sorbonne”, dawnego Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris od XIII wieku. Uniwersytet jest uznawany w kraju i na arenie międzynarodowej jako wiodąca francuska uczelnia prawnicza, zobowiązana do zapewnienia najwyższego poziomu doskonałości we wszystkich dziedzinach prawa.