Keystone logo
Andora

Najlepsze uniwersytety dla MBA Programy w Andora 2024

Liczba instytucji: 5
  • Encamp, Andora

  Międzynarodowa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki Vatel Andorra to instytucja, która od 40 lat przygotowuje przyszłych menedżerów i dyrektorów międzynarodowej branży hotelarskiej. Jego szkolenie obejmuje tytuł licencjata w międzynarodowym zarządzaniu hotelem. Edukacja Vatel obejmuje 34 kraje, 55 szkół, ponad 9 000 studentów, 39 000 absolwentów na całym świecie, 520 nauczycieli i sieć ważnych współpracowników na całym świecie.

  • Andorra la Vella, Andora

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Sant Julià de Lòria, Andora

  Andorra Aviation Academy znajduje się w Księstwie Andory. Zainspirowani przez grupę entuzjastów lotnictwa, w czerwcu 2015 r. podpisano umowę o stworzeniu tego wyjątkowego programu studiów lotniczych z rządem Andory i Uniwersytetem Andory.

  • La Massana, Andora

  Znają nas! NASZA MISJA Oferowanie wysokiej jakości edukacji uniwersyteckiej jest naszą główną misją. Chcemy, aby osoby, które chcą uczyć się w sposób elastyczny i komfortowy, mogły podnosić swoje umiejętności zawodowe, a przede wszystkim rosły i rozwijały się także z ludzkiego punktu widzenia. NASZA WIZJA EDUKATORA Nasza propozycja pedagogiczna zakłada, że szkolenie i edukacja nie mogą być prowadzone bez pomocy zespołu kompetentnych, wspierających wychowawców, zjednoczonych w powierzonej im misji i zdolnych do pracy „razem i przez stowarzyszenie” . W skład tego zespołu wchodzą wszyscy członkowie społeczności edukacyjnej: nauczyciele, badacze, personel administracyjny i techniczny itp. NASZA WIZJA RZECZYWISTOŚCI EDUKACJI Uważamy, że relacja wychowawcza powinna być zawsze przepojona braterstwem i szacunkiem. Z tego powodu skupiamy uwagę każdego ucznia na przyjęciu, słuchaniu, poznaniu jego potrzeb oraz na stałej trosce o promowanie ich integralnego rozwoju.

  • Sant Julià de Lòria, Andora

  University of Andorra (UdA) to jedyny uniwersytet publiczny w Księstwie Andory, mikropaństwu położonym w sercu Pirenejów. Szkolnictwo wyższe w kraju rozpoczęło się w 1988 roku wraz z utworzeniem School of Nursing i School of Computer Science, dających początek Uniwersytetowi Andory, którego kampus znajduje się w centrum Sant Julià de Lòria od 2004 roku.