Studia podyplomowe w zarządzaniu (PGPM) + UGC uznane MBA

RIMS oferuje następujące programy kombinacji:

  • Ukończył studia magisterskie w zakresie zarządzania (PGPM) + UGC uznany MBA (z Uniwersytetu w Mysore)

PGPM + UGC uznane MBA to dwuletnie, pełne programy czasu, które są dostarczane w ramach semestru. Testowany i powszechnie akceptowany program RIMS autonomiczny program uzupełnia program zatwierdzony przez UGC. Rygorystyczny i opracowany przez przemysł program nauczania dostarczany przez wydział "najlepszych w swojej klasie" zapewnia doskonałą karierę, a uznany dyplom ukończył studia na późniejszym etapie. Jest to ostateczny wybór dla każdego aspiranta

Programy skoordynowane są bardzo rygorystyczne, a program oceny będzie obejmował program oceny programu PGPM oraz programu uniwersyteckiego MBA.

Post Graduate Program Zarządzania

PGPM to dwuletni, pełny autonomiczny program dostarczany w trybie semestralnym. Program nauczania jest bardzo nowoczesny i został zaprojektowany, aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom przemysłu.

Program ma bardzo niepowtarzalną pedagogię, która obejmuje Uczestnictwo w centrum nauczania zainicjowane przez Harvard Business School; korzystanie z studiów przypadków z Harvard, Graduate School of Business Stanford, Szkoły Biznesu Richarda Ivey'a i Europejskiego Domu Wywoławczego; scenki; prezentacje; wizyty w terenie i badania; i symulacji nauki.

Program zawiera także wysoce wyrafinowaną metodę oceny obejmującą 4Ps - fizyczność, wstępne przygotowanie, uczestnictwo i perspektywę. Ta ciągła ocena umożliwia studentom ciągłe monitorowanie, czy uczą się tego, czego powinni się nauczyć i czy zmierzają w kierunku pożądanego celu.

Udane ukończenie programu otwiera szerokie możliwości kariery w świecie korporacyjnym.

MBA - Uniwersytet w Mysore

RIMS w akademickiej współpracy z Uniwersytetem w UGC uznawanym przez Uniwersytet w Mysore oferuje dwuletnie studia MBA w trybie semestralnym.

Uniwersytet w Mysore jest pierwszym uniwersytetem w Indiach, który w 2000 r. Został oceniony i uzyskał akredytację o statusie pięciogwiazdkowym i został ponownie oceniony przez krajową ocenę i akredytację (NAAC). Uniwersytet w Mysore, założony w 1916 r., Był pierwszą uczelnią niezależną od administracji brytyjskiej w Indiach, szóstym uniwersytecie w Indiach i pierwszym uniwersyteckim uniwersyteckim w Karnatace. Uniwersytet w Mysore jest uznawaną na całym świecie uczelnią wyższą. Uzyskał aurę doskonałości dzięki jej różnorodnym osiągnięciom i innowacjom w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Kwalifikacje
Kryteria dopuszczenia do jakiegokolwiek programu w RIMS są przedstawione poniżej:

  • Ukończenie studiów z uznanego uniwersytetu o łącznej wartości minimalnej 50% (uczniowie kończący naukę w czerwcu 2012 roku mogą ubiegać się o pracę).
  • Wygląd na wszystkich testach na wszystkie - Indie z minimalnym wynikiem 70%. Mogą obowiązywać również kandydaci, którzy nie spełniają 70% kryteriów. Jeśli zostanie wybrana, kandydaci ci otrzymają tymczasowe przyjęcie. Kandydaci muszą pojawić się w maju 2012 MAT (lub innym uznanym testie umiejętności między styczniem a majem 2012 r.) I zapewnić minimalny wynik 70%, aby potwierdzić ich przyjęcie. Mogą obowiązywać także osoby planujące pojawienie się; ich przyjęcie podlegałoby spełnieniu kryteriów.
  • Dobre umiejętności mówienia ustnego i pisemnego w języku angielskim
  • Preferencje będą przyznawane kandydatom posiadającym odpowiednie doświadczenie po ukończeniu studiów, a także kandydatom z dyplomem podyplomowym.
Program prowadzony przez:
  • Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 2020
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa