Zarządzanie mba (program studiów podyplomowych w zakresie zarządzania + mba)

Informacje ogólne

Opis programu

Studia podyplomowe w zarządzaniu (PGPM) + UGC uznane MBA

RIMS oferuje następujące programy kombinacji:

  • Ukończył studia magisterskie w zakresie zarządzania (PGPM) + UGC uznany MBA (z Uniwersytetu w Mysore)

PGPM + UGC uznane MBA to dwuletnie, pełne programy czasu, które są dostarczane w ramach semestru. Testowany i powszechnie akceptowany program RIMS autonomiczny program uzupełnia program zatwierdzony przez UGC. Rygorystyczny i opracowany przez przemysł program nauczania dostarczany przez wydział "najlepszych w swojej klasie" zapewnia doskonałą karierę, a uznany dyplom ukończył studia na późniejszym etapie. Jest to ostateczny wybór dla każdego aspiranta

Programy skoordynowane są bardzo rygorystyczne, a program oceny będzie obejmował program oceny programu PGPM oraz programu uniwersyteckiego MBA.

Post Graduate Program Zarządzania

PGPM to dwuletni, pełny autonomiczny program dostarczany w trybie semestralnym. Program nauczania jest bardzo nowoczesny i został zaprojektowany, aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom przemysłu.

Program ma bardzo niepowtarzalną pedagogię, która obejmuje Uczestnictwo w centrum nauczania zainicjowane przez Harvard Business School; korzystanie z studiów przypadków z Harvard, Graduate School of Business Stanford, Szkoły Biznesu Richarda Ivey'a i Europejskiego Domu Wywoławczego; scenki; prezentacje; wizyty w terenie i badania; i symulacji nauki.

Program zawiera także wysoce wyrafinowaną metodę oceny obejmującą 4Ps - fizyczność, wstępne przygotowanie, uczestnictwo i perspektywę. Ta ciągła ocena umożliwia studentom ciągłe monitorowanie, czy uczą się tego, czego powinni się nauczyć i czy zmierzają w kierunku pożądanego celu.

Udane ukończenie programu otwiera szerokie możliwości kariery w świecie korporacyjnym.

MBA - Uniwersytet w Mysore

RIMS w akademickiej współpracy z Uniwersytetem w UGC uznawanym przez Uniwersytet w Mysore oferuje dwuletnie studia MBA w trybie semestralnym.

Uniwersytet w Mysore jest pierwszym uniwersytetem w Indiach, który w 2000 r. Został oceniony i uzyskał akredytację o statusie pięciogwiazdkowym i został ponownie oceniony przez krajową ocenę i akredytację (NAAC). Uniwersytet w Mysore, założony w 1916 r., Był pierwszą uczelnią niezależną od administracji brytyjskiej w Indiach, szóstym uniwersytecie w Indiach i pierwszym uniwersyteckim uniwersyteckim w Karnatace. Uniwersytet w Mysore jest uznawaną na całym świecie uczelnią wyższą. Uzyskał aurę doskonałości dzięki jej różnorodnym osiągnięciom i innowacjom w dziedzinie szkolnictwa wyższego.

Kwalifikacje
Kryteria dopuszczenia do jakiegokolwiek programu w RIMS są przedstawione poniżej:

  • Ukończenie studiów z uznanego uniwersytetu o łącznej wartości minimalnej 50% (uczniowie kończący naukę w czerwcu 2012 roku mogą ubiegać się o pracę).
  • Wygląd na wszystkich testach na wszystkie - Indie z minimalnym wynikiem 70%. Mogą obowiązywać również kandydaci, którzy nie spełniają 70% kryteriów. Jeśli zostanie wybrana, kandydaci ci otrzymają tymczasowe przyjęcie. Kandydaci muszą pojawić się w maju 2012 MAT (lub innym uznanym testie umiejętności między styczniem a majem 2012 r.) I zapewnić minimalny wynik 70%, aby potwierdzić ich przyjęcie. Mogą obowiązywać także osoby planujące pojawienie się; ich przyjęcie podlegałoby spełnieniu kryteriów.
  • Dobre umiejętności mówienia ustnego i pisemnego w języku angielskim
  • Preferencje będą przyznawane kandydatom posiadającym odpowiednie doświadczenie po ukończeniu studiów, a także kandydatom z dyplomem podyplomowym.
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Ramaiah Institute of Management Studies i Ramaiah Instytut Zarządzania PAN są ustalone pod egidą MS Ramaiah Fundacji i są zobowiązane, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na kierowniczym talent w fi ... Czytaj więcej

Ramaiah Institute of Management Studies i Ramaiah Instytut Zarządzania PAN są ustalone pod egidą MS Ramaiah Fundacji i są zobowiązane, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na kierowniczym talent w firmowej arenie. Wiatry zmian został wykorzystany na felgi i college stał się centrum edukacji klasy światowej. FELGI stanowi idealne miejsce nauki poprzez stworzenie ekosystemu wiedzy, gdzie uczniowie są w stanie uchwycić ich potencjału do doskonałości we wszystkich dziedzinach życia. Wachlarz branż gospodarki są oferowane w zależności niezliczone aspiracji studentów. Z doświadczeniem przychodzi potężny wgląd iz wielką przywództwa jest bezcenne dziedzictwo. Legendarny wizja dr MS Ramaiah i ponadczasowe spostrzeżenia w dostarczaniu wysokiej jakości kształcenia na początkującego młodzieży Indii wywarł trwały wpływ na zawodową edukacyjnym. MSRamaiah Fundacja została poczęta i pielęgnowane przez dr MR Pattabhiram z wartości edukacyjne odziedziczonych dynamicznym przywództwem jego ojca, dr MS Ramaiah. Dziś RIMS jest intelektualnym ośrodkiem nauki i praktyki zarządzania. Trwające interakcji z weteranów branży zostały wykorzystała przyjmując wschodzących myślenia i praktyki zarządzania. Godną pozazdroszczenia staże kampusu i pozytywny feedback przemysł był pamiątkowy i zachęcające. Porywający dążenie do doskonałości akademickiej i zawodowej przyniósł laury do kolegium i wysoko osadzone w branży. Gdy student staje się członkiem rodziny RIMS są one wprowadzane do DNA do Excela we wszystkich swoich przedsięwzięciach .... &nbsp&nbsp Wizja &nbsp Za jedną z instytucji wyboru kandydatów zarządzania oświatą.&nbsp&nbsp Misja &nbsp Misją RIMS jest doskonałość w edukacji biznesowej. Staramy się to osiągnąć poprzez: Rozwój wartości tworzenia menedżerów i przedsiębiorców Wspieranie i motywowanie uprawnienia do prowadzenia badań naukowych, stosowane, i pedagogiczne, który wpływa społeczeństwa w pozytywny sposób, a Pielęgnowanie naszych ludzi, aby osiągnąć swój potencjał i przyczynić się do dobra ludzkości, co prowadziło do trwałego rozwoju. &nbsp&nbsp Cel w instytutach &nbsp Wyrzeźbić niszy dla siebie poprzez tworzenie profesjonalnie kompetentnych i zorientowanych na wartość absolwentów zarządzania. Aby wspierać rozwój kreatywnych umysłów poprzez całościowy proces uczenia się Aby zaspokoić stale rosnące potrzeby przemysłu z właściwych i wykwalifikowanych zasobów ludzkich Wypływać jako pośredników dla "budowania marki Indii" do ekonomicznego mocarstwa Pokaż mniej