Z MBA w Przywództwa i Zarządzania w Ochronie Zdrowia angażujemy uczestników poprzez nauki empirycznej i praktycznej, wzmocnione modeli teoretycznych i rzeczywistych scenariuszy. Współpracujemy z uczestników przenieść z powrotem do uczenia się w miejscu pracy poprzez osobiste plany rozwoju, prace projektowe i sensowne plany działania na rzecz kontynuacji programu.

W skrócie możemy zaprojektować te programy, aby zaspokoić rzeczywiste i istotne potrzeby obecnych organizacji zdrowotnych w celu niemal natychmiastowego zwrotu nakładów z inwestycji w ich ludzi.

CO TO JEST?

MBA w przywództwa i zarządzania w ochronie zdrowia jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów i liderów działających w dziedzinie zdrowia w opinii publicznej, sektora prywatnego i niezależnych w Wielkiej Brytanii i za granicą.

Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej oferuje myślenia przyszłościowego, innowacyjne i elastyczne podejście do nauczania, uczenia się i badań. Każdego roku ponad 3000 studentów dołączyć do naszego kwitnącego wspomagające społeczności do uczestnictwa w programach i badaniach, które wpływ na regionalnych, krajowych i międzynarodowych usług opieki zdrowotnej i społecznej.

Nasze doświadczenie i wiedza w zakresie edukacji dla sektora opieki zdrowotnej i społecznej, stawia nas wśród wiodących uniwersytetów w południowo-wschodniej Anglii, a my jesteśmy dumni, aby współpracować z NHS Trusts, Strategic Health Authority, agencji pracy, społecznych, prywatnych zdrowia i instytucje opieki społecznej, organizacje charytatywne.

Jak mi pomóc?

W coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniu globalnym, program ten zapewnia praktykujących zdrowia okazję do rozwijania swoich umiejętności biznesowych i zarządzania, jak również zwiększenia ich międzybranżowych praktyki. Droga zajmie się kwestiami opieki zdrowotnej z globalnym, interdyscyplinarnego, wielodyscyplinarny, perspektyw biznesem oraz osoby skupione.

To MBA jest dostarczany w ramach partnerstwa pomiędzy Business School oraz Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej.

Pracownicy Szkoły Biznesu połączenie doskonałości w swoich dyscyplinach akademickich z dużym doświadczeniem biznesowym i aktywnych badań, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym. Wydział Zdrowia i Opieki Społecznej jest wiodącym dostawcą edukacji zdrowotnej w hrabstwie Kent, ze szczególnym naciskiem na interdyscyplinarnego nauczania, uczenia się i badań.

Co jest charakterystyczne o tym programie?

  • Uwaga i skupienie się na globalnych zmian i wyzwań w środowisku sektora zdrowia i zmieniającego się charakteru opieki np kontekstu gospodarczego, starzenie się społeczeństwa, zmiany w strukturze rodziny oraz wpływu na profesjonalnych tożsamości;
  • Nauczanie i umiejętności ułatwienia oferowane przez zespół programu z długą historię współpracy z przedstawicielami zawodów medycznych i menedżerów z różnych kontekstach, zarówno zdrowia i opieki społecznej;
  • Możliwość pracy z liderów i menedżerów w przygotowaniu do obecnych wyzwań i przyszłych środowiska 2020;
  • Wiarygodność i reputacja międzybranżowych społeczności uczenia się i nauczania, które zapewniają możliwości dla tworzenia sieci i wymiany wiedzy;
  • Możliwość pracy z ludźmi z różnych środowisk, aby stworzyć wspólnotę praktyce, że będziemy zachęcać do kontynuowania poza koniec programu MBA;
  • Sesje mieszkalnych w naszej fantastyczną Salomons rezydencji położonej w odległości 36 hektarami parku; to piękne miejsce zapewnia stymulujące środowisko intensywnej grupy i indywidualnego badania.

Co zyskam z tego?

To MBA będzie wspierać swoje perspektywy zawodowe i pozwalają uzyskać większą świadomość, jak rynek siebie i swoje usługi, oraz dogłębne zrozumienie z wiodących i zarządzania zespołami dopasowanych do bieżących i pojawiających zdrowia i polityki społecznej. Zyskasz:

(i) systematyczne zrozumienie wiedzy i krytyczna świadomość bieżących problemów i / lub nowych pomysłów, z których wiele jest w, lub została poinformowana przez, w czołówce dyscypliny akademickiej w zarządzaniu i kierowaniu lub swojej dziedzinie praktyki zawodowej;

(ii) wyczerpujące zrozumienie technik stosowanych do własnych badań lub zaawansowanych stypendium;

(iii) oryginalność w stosowaniu wiedzy, wraz z praktycznego zrozumienia, jak ustalone techniki badań i zapytania są używane do tworzenia i interpretowania wiedzy w dyscyplinie;

(iv) koncepcyjny zrozumienia, że ​​pozwala na:

  • Krytycznej oceny aktualnych badań i zaawansowanej stypendium w dyscyplinie; i
  • Oceny metodologii i rozwój krytyki nich i, w razie potrzeby, zaproponować nowe hipotezy.

Oprócz zwiększania swoich praktyk zawodowych, biznesowych i umiejętności przywódczych, będzie rozwijać bogate zrozumienie istniejących i innowacyjnych praktyk w wybranej dziedzinie.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Canterbury Christ Church University Business School »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 - 5 semestry
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa